WB Multiplayer Rehberi

Users who are viewing this thread

Kont

Knight at Arms
Evet arkadaşlar bu yazımda Multiplayer tecrübemi yazacağım.Bazı arkadaşlara belki faydası dokunur diye.

Başlangıç

İlk önce Warbandımızı aldık.Heyecanlanıyoruz.İlk önce Singleplayer oynayalım.Singleplayer'dan sıkılınca multiplayere gelin.
İsminiz saçma olmasın yoksa klana ''adamın nicki çok saçma noobtur almayalım''havası gelebilir alıcılara.Evet,girdik.Napıcaz
gibi sorular sormayın ve oyun akışını takip edin.Eliniz silah tutsun ve kendinize bir askerlik konumu seçin.(Atlı,yaya,okçu)
Onda gelişin ve 4,5 kez herkesi kesmeye başlayın.Klan alıcılar yeteğinizi farkedip ya klan teklif eder ya da siz başvuru yaptığınız-
da olumlu eleştirir.Evet bu aradada bazı dostlar edinin,şaka yapın iyi geçinin.

Klana Giriş

Bir süre sonra başvurduğunuz ya da size teklif edilen bir klana girmek için sınayacaklar.O sınamaya doğru hep usta olduğunuz
askerlik türüne daha fazla çalışın.Sonra da sınayanlara''Atlı/Okçu/Yaya vs de daha iyiyim''diyin onda sınarlar.Sınamazlarsa bile-
miyorum.Klana girdiğinizi varsayıyorum.Klanda herkesi tanımaya başlayın ve iyi performans gösterin,ilk 8e girersiniz.Antrenman
ları kaçırmayın ve kendiniz klan serverlerine girerek kendinizi geliştirin ve isminizin başına Klan Tagını koyun.Biraz havalanacak-
sınız,fazla sürmesin.Maçlar başlayana kadar veya başladıysa takım oyununa odaklanın.Bilinki Rambo değilsiniz ve direk ölürsünüz
tek dalarsanız.Takımı takip edin.Maçlar devam ederkende zayıf olduğunuz  askerlik türünüde geliştirin.Yoksa batarsınız.Klan maç-
larında herşey olmanız gerekebiliyor.(Örn.Rn-Dp maçı,Atlıda iyiyim,ve köy haritasındayız.Bu haritada atlı olunmaz ancak piyademi
az geliştirmiştim gibi)bunca şey uzun sürecektir ancak değecektir.

Profosyonellik Dönemleri

Artık sanki herşeyi görmüş insan gibisinizdir.Hiçbirşey yeni gelmez.Hiçbirşey heyecanlandırmaz.Herkesi kesersiniz,zar zor ölürsü-
nüz.İşte proluk budur.(Bana göre)Klan serverlerinde saygı duyulur size ve artık herşeyi iyi kullanırsınız.Öneminiz artar ve böyle-
ce devam eder.Bazen kötü olabilirsiniz ancak birşey olmaz.Herkesde olur bu.Ben _30A_Altair'in çok kötü bi gününde 2 kılıç vuru-
şunu blocklayamadığını gördüm.Bunlardan sonra oyun hayatınız böyle geçer...

Bitti oyun tecrübem.Bazı yanlışlarım olabilir ama ilk başladığımdan şu anki durumuma ben bunları öğrendim.

İyi geceler...(Yazdığım saat=23.22

Back
Top Bottom