Multiplayer modunda Bandit Faction

Users who are viewing this thread

truthfulworlds

yağmacıların seçilebilir faction olarak mp moduna eklenmesi güzel olur. campaign modundaki yağmacılar, haydutlar, çapulcular ve korsanlardan bir faction oluşturulabilir.

Yağmacıların ekipmanları daha zayıf olduğu için dengesiz olur. Bunun olması için oyundaki yağmacıları güçlendirmeleri lazım. Deniz yağmacıları hariç diğerleri çok zayıf sayılır.

Yağmacıların ekipmanları daha zayıf olduğu için dengesiz olur. Bunun olması için oyundaki yağmacıları güçlendirmeleri lazım. Deniz yağmacıları hariç diğerleri çok zayıf sayılır.
Aslına bakarsanız oyunda giymedikleri ekipmanları giydirerek çok renkli bir faction oluşturulabilir. Hem tarz olarak yağmacı gibi görünen ama daha güçlü ekipman giyen bir faction oynamak isterdim açıkçası :grin:

Aslına bakarsanız oyunda giymedikleri ekipmanları giydirerek çok renkli bir faction oluşturulabilir. Hem tarz olarak yağmacı gibi görünen ama daha güçlü ekipman giyen bir faction oynamak isterdim açıkçası :grin:

Oyundaki haydutları çeşitlendiren ve geliştiren bazı modlar var. Ana oyun içinde böyle planları var diye biliyorum. Haydutların tarafına geçme gibi seçenekler oyunu çeşitlendirirdi.

Oyundaki haydutları çeşitlendiren ve geliştiren bazı modlar var. Ana oyun içinde böyle planları var diye biliyorum. Haydutların tarafına geçme gibi seçenekler oyunu çeşitlendirirdi.
Ana oyun için tabi ki çok güzel olur mutlaka isterim ancak benim dediğim multiplayer için bir faction. Aynı diğer krallıklara olduğu gibi oyun modlarında rastgele gelecek şekilde piyadesi yağmacı ve deniz yağmacıları gibi, atlıları soyguncu gibi ayarlanacak şekilde bir multiplayer faction oluşturulması.

Back
Top Bottom