Multiplayer modLu Server Sorunu?

Users who are viewing this thread

Bannerlord ile çok güzel oyun yapıldı,Elinizde çok güzel bir malzeme var,mekanikler,görüntüler mükemmel ama bir sıkıntı var çok büyük GAFLET İÇİNDE OYUNUN YAPIMCILARI,bu da oyunun modlanabilir yapısına zarar veren multiplayerda serverların modlu kurulmasında sıkıntılar olmasında,Ben bannerlordu full invasion mod u için aldım,insanlar mount and blade i sadece açık dünya yapısı,oynanışı için aşırı sevmediler,asıl meselesi modlanabilir bunun üzerine multiplayerlarda modlu oynanabilirliğiydi,artık eski warband grafik ve mekanik olarak çok eski kaldığından tat vermiyor ama bannerlord mükemmel duruyor önümüzde 15 sene idare eder ama siz her geçen gün bannerlordun hikayesinde bugları düzeltirken,yaşı genç olan nesil warbandla başlayan nesil büyüyor ve kaybediyorsunuz oyunu tutkuyla seven nesili kaybediyorsunuz ilerde bannerlordda ilerdeki oyunlarınıza öyle 10-20 saat oynayıp bırakcaklar,hata yapıyorsunuz önünüzdeki en önemli problemi göremeyecek kadar körsünüz,Aslında bu körlük tek talewords a ait değil,tüm dünyadaki büyük oyun yapımcısı firmalara ait,kendi vizyonunuzu zorla oyunculara dayatıyorsunuz,oyuncular için ekstra bir modlanabilir alan açıp multiplayer çoklu oynama deneyimi sunamıyorsunuz,Ben sadece mount and blade tutkuyla seven ve pusuda bekleyen ne zaman düzelecek diye düşünen bir oyuncuyum,Mount and bladei ünlü yapan şeyi unutmayın,Nereden geldiğinizi unutmayın,Bu oyunu oynattıran multiplayerde modlanabilirliği ve oynatabilirliğiydi.

Açıkcası haklısın çok geç kaldılar bir sürü mod yapımcıları bekliyor betadan çıksada denesek hataları falan filan diye ama hala ses seda yok oyuncularda bekliyor bi rp açılsada oynasak sesli güzel bi rp ama hala bekliyoruz

Açıkcası haklısın çok geç kaldılar bir sürü mod yapımcıları bekliyor betadan çıksada denesek hataları falan filan diye ama hala ses seda yok oyuncularda bekliyor bi rp açılsada oynasak sesli güzel bi rp ama hala bekliyoruz
işin aslı her saniye oyuncu kaybediyorlar,bu oyunu oynayan nesil büyüdü,evleniyor,iş güç derken fan kitle bannerlorda ilgi duymayı bırakacak,bu oyunu popüler hale getirecek kitleyi kaybediyorlar.

Back
Top Bottom