Multiplayer Giriş Başarısız Hatası

Users who are viewing this thread

Henüz çözülemedi bu hata kaç aydır giremiyorum ben de VPN aracılığı ile girmek gerekiyor galiba
kanka bu nasıl bir olay ben sadece 6 gündür giremiyorum. Bu hata yı çözmüyorlarsa gerçekten çok büyük bir sorumsuzluktur cidden. 2 aydır bu hatayı çözemiyorlarsa tabi.

kanka bu nasıl bir olay ben sadece 6 gündür giremiyorum. Bu hata yı çözmüyorlarsa gerçekten çok büyük bir sorumsuzluktur cidden. 2 aydır bu hatayı çözemiyorlarsa tabi
Görmezden gelmiyolardır büyük bir sıkıntı olsa gerek demek ki uğraştırıyor. Belki ileriki günlerde düzelir hata belli olmaz bazen kendi kendine düzeliyor. Ya da bir sonraki güncellemeyi bekle o zaman düzelir belki herkeste olmuyır çünkü

Görmezden gelmiyolardır büyük bir sıkıntı olsa gerek demek ki uğraştırıyor. Belki ileriki günlerde düzelir hata belli olmaz bazen kendi kendine düzeliyor. Ya da bir sonraki güncellemeyi bekle o zaman düzelir belki herkeste olmuyır çünkü
Başka çare yok tabi. Ama ben sadece şuna takılıyorum steam üzerinden oynanılabiliyor ama epic games üzerinden oynanılamıyor. Ben buna takıldım.

Back
Top Bottom