Resolved Multiplayer Custom Map Ekleme

Users who are viewing this thread

Warband sunucum için custom map eklemek istiyorum ama ne güzel harita bulabildim ne de sunucu dosyaları arasından nereye atacağımı biliyorum. Sunucu dosyaları arasından nereye atmam gerekiyor harita dosyalarını? Ayrıca önerebileceğiniz mapler varsa sevinirim

Kendi sunucunuzda farklı haritalarda ve ekstra admin özelliklere ekleyen Admin Tools Dosyası bulunmakta Normal mod indiriyormuş gibi moddb'den Admin Tools son sürüm indirip Steamden yerel dosyalardan modulesin için native'e atıp tüm dosyaları değiştir derseniz Multiplayerda ekstra haritalar eklenicektir 8-10 tane.

Kendi sunucunuzda farklı haritalarda ve ekstra admin özelliklere ekleyen Admin Tools Dosyası bulunmakta Normal mod indiriyormuş gibi moddb'den Admin Tools son sürüm indirip Steamden yerel dosyalardan modulesin için native'e atıp tüm dosyaları değiştir derseniz Multiplayerda ekstra haritalar eklenicektir 8-10 tane.
Adimi tools kurulu zaten sunucumda da oyunumda da. Ancak Adimi tools'tan bağımsız olarak eklemek istiyorum ben haritamı, onu nasıl yapacağım?

Onun harici map eklemek istiyorsanız sunucuya Sunucunun bağlı olduğu makineden yapılıyor diye biliyorum ve ayrı bir map bulmak için ya yapmanız yada bir yerde native uygun map bulmalısınız

Back
Top Bottom