Multiplayer İçin Ufak Öneriler

Users who are viewing this thread

Selam normalde oyunun multiplayer kısmını oynayan biri değildim dün şans vermek istedim ve kesinlikle eksikliğini hissettiğim birkaç şey oldu, forumu biraz karıştırdım fakat daha önce önerildiğini göremedim veya oyunda eklidir ben bulamamış olabilirim bilgilendirirseniz sevinirim.

- Bildiğiniz üzere maçlarda oyuncuların rozetleri gösteriliyor social kısmından bazı rozetlerin ne olduğunu görebiliyoruz ama bazıları orada yok bu sebeple tab da imleci rozetin üzerine getirdiğimizde social bölümündeki açıklamalarını görsek bence güzel olur, aynı zamanda tıkladığımız zaman kişinin tüm rozetlerini görebilelim sonuçta bunlar hava atmak için yok mu??.
- Önceki maçların nasıl sonuçlandığını gösterilmiş fakat bu kısımda oyuncuların Ölme/Öldürme/Asist sayılarını yazması daha güzel olur.

Tekrar tekrar konu açmamak adına oyunun çıktığında veya daha sonrasında olmasının güzel olacağını düşündüğüm bir özellikten daha bahsetmek istiyorum.
Daha önce yaptığımız maçları izleyebilme özelliği güzel olurdu.

Bu arda benim gibi daha önce multiplayer kısmını denemeyen varsa kesinlikle denesin alışınca oldukça keyifli oluyor, iyi oyunlar.

Ben de müsaadeniz ile bir şeyler ekleyim. Ben hala matchmaking sistemini adil bulmuyorum. Bir giriyorum karsı takım hepsi 750 win li aynı klandan adamlar, benim takımda bi bende 50 win lik badge var, bir kill ben alıyorum şanslıysam, onun dışında kill yok 3 0 bitiyor. Bu oyun zevkini mahveden bişey. Skirmish içindi bu bahsettiklerim bu arada. İki tarafa da ikişer üçer iyi oynayan geldiğinde, o oyun keyifli oluyor işte, kaybetsek de herkes kill ini almış heyecan yaşamıs oluyor.
Yeni güncellemeyle hızlarda çok acayip şeyler yapılmış olmalı, elimdeki silahın speed rating i 90 iken 80 değere sahip bir silah benden daha hızlı savurup beni öldürebiliyor. Her dayak yedikten sonra armory den bakıyorum, e benim elimdeki 12 puan daha hızlı mesela? Silahlara hakim biri aydınlatırsa sevinirim

Yeni güncellemeyle hızlarda çok acayip şeyler yapılmış olmalı, elimdeki silahın speed rating i 90 iken 80 değere sahip bir silah benden daha hızlı savurup beni öldürebiliyor. Her dayak yedikten sonra armory den bakıyorum, e benim elimdeki 12 puan daha hızlı mesela? Silahlara hakim biri aydınlatırsa sevinirim
Oyunda sanki 70ms'lik pingin üstünde bir baraj var geçtiğiniz zaman hareketiniz yavaşlıyor, vuruşunuz yavaşlıyor Bloklarınız sayılmayabiliyor vs. vs.
Karşınızdaki kişinin pingi büyük ihtimalle 10-20ms falan sizin ise 60-80 civarlarıdır, bu durum yaşanır. Bunun dışında Warband'de zırh vs. de önemliydi vurma hızında ama Bannerlord'da bu kadar önemli değil gibi. Yoksa hızı düşük olan bir kılıç yüksek olan bir kılıçtan hızlı vuramaz. Tabi yüksek pingle de oynayan oynuyor, antrenmanla alakalı o da.

Back
Top Bottom