Muhafazakar Konseyi [Bir daha açılmamak üzere kapandı]

Users who are viewing this thread

88Dzqn.jpg
VEgzGP.png

2jYoRN.png

Muhafazakar Konseyi 2016 Temmuz ayında kurulmuş bir roleplay topluluğudur. Amacımız iyi oyuncularla beraber RolePlay çerçevesinde profesyonelce ve organize olarak güzel vakit geçirmektir. Genellikle türk PW sunucularında zaman geçirmekteyiz.​

qEmN5R.png

Rolümüzün konusu orta çağda faaliyet gösteren sadece kendi çıkarları için çalışan ve karanlık işlerde koşturan gizli bir tarikattır. Herhangi bir rütbe sistemi yoktur herkes eşittir. Konsey herhangi bir inanç sistemine bağlı olmamkla beraber Nihilizm'i benimsemiştir ve tüm üyeler Nihilisttir.Suikast, rüşvet, adam kaçırma, infaz, gibi kirli işler rolümüzün eğlenceli kılan etkenlerdir. Üyelerimize Muhafazakar, Muhafazakarların toplanışına da Konsey ismi verilmiştir. Muhafazakarlar farklı din ve ırktaki kişilerden oluşmaktadırlar, ancak aynı amaç uğruna çalışırlar. Muhafazakarlar, Konsey'e itaat etmek ve Konsey kararlarına uymak zorundadırlar. Konsey ise bütün Muhafazakarların oy kullanması ile yürütülen karar ve yönetim organıdır.​

1N2Z3G.png

1. Lider Albert
2. Yardımcı Lider Costan
3. Üye SonOfDarkness
4. Üye Pierro
5. Üye Sylvia
6. Üye Vasakin
7. Üye Feidar
8. Üye Karma
9. Üye Babus
10. Üye Sosyalist
11. Üye Norm
12. Üye Barbaros
13. Üye Lyte
14. Üye Klantor
15. Üye Kocero
16. Üye Wladyslaw

NOT: SADECE AKTİF ÜYELER! Üyelerin kıdemlik rütbeleri sonradan eklenecektir.

NOT: Roleplay esnasında oyuncular role uygun nickler alırlar.

vZQNlp.png

Üyelerde aranan özellikler:
-Rol konseptine ayak uydurabilmek
-16 ve yaş üstünde olmak
-Ts3 kullanmak
-Kendi başına hareket etmemek
-Aşırı troll yapmamak
-Ve iyi bir oyunculuk

En önemlisi de geleneksel elitlik testinden geçmeniz gerekiyor.

B8Rb1D.png

https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=355629.msg8527335#msg8527335

ZYAzak.png

E3zABq.png
MHFK.ts3sunucu.com​
https://goo.gl/forms/3SZcVnzsX2QfR6sC2

Bazı Anlarımızdan Screen Shotlar

QQ4NRj.jpg

573224E9422A75E7B1310706586C90C064017A70

19D53A5C8CB060B20D4C5FC791F2339FBDF143FB

2D12455760B1488E65F9316A7EA5D0F49549

2D12455760B1488E65F9316A7EA5D0F49549A4E0

XdDNB5.jpg
PF modundan bir kare

MkP26M.jpg

bygplm.jpg
Düğündeki gelinin suikastinden birkaç dakika öncesi o gelin sonra ölüyor :smile:

qEmp4Z.jpg

9G9AVZ.jpg
Üstün kamuflaj taktikleri

gX4pk0.jpg
Bir üyemizin ihanet ettiğini duyduk

69Om5P.jpg
İçimize katılıp köstebeklik yapmaya kalkan hain deşifre edilince bir karşılama töreni hazırlayalım dedik

PQYN5d.jpg
Köydeki ihtilal başarılı.

rEjLpV.jpg

4MRvy7.jpg
Muhtarın adamları tarafından tutuklandık. Kendi kulesinde yargılıyorken aslında bizi tutuklayan adamların da Muhafazakar olduğunu açıkladım. Sonra şoke olan muhtarı bağlayıp kulenin tepesinden aşağıya attık. İntikam alınmış oldu.
6X2zy0.jpg

http://pandoraspw.boards.net/ - Diyarı yönetmek için hemen "Kral başvurusu" formunu doldur yada kralın askeri ol! Başvurular Pazartesiye kadar bitmesi gerekiyor. Oluşumlarınızın , hanelerinizin , topluluklarınızın tanıtım sayfasını açabilirsiniz. Sonra rol içerisinde Büyük kral size onay verene kadar beklemeniz gerekmektedir.

Haydi durma Pandoria Krallığına doğru yola çık!

Little John said:
http://pandoraspw.boards.net/ - Diyarı yönetmek için hemen "Kral başvurusu" formunu doldur yada kralın askeri ol! Başvurular Pazartesiye kadar bitmesi gerekiyor. Oluşumlarınızın , hanelerinizin , topluluklarınızın tanıtım sayfasını açabilirsiniz. Sonra rol içerisinde Büyük kral size onay verene kadar beklemeniz gerekmektedir.

Haydi durma Pandoria Krallığına doğru yola çık!

Serverinizin açılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz zaten :grin: Ayrıca değişik planlarımız da var. Bi forumu da ziyaret edelim :party:

Okulların da başlaması ile beraber üyelerin aktiflik süresi azalacağı için oluşum GEÇİCİ olarak pasife alınacaktır.

04.06.2017 ' de tekrar görüşmek üzere.

Albert112 said:
04.06.2017 ' de tekrar görüşmek üzere.

1 sene önce belirttiğimiz gibi 4 Haziran' da tam olarak aktif hale geleceğiz. Bu sefer çıtayı daha yukarı taşıyoruz. Rollerimiz daha kaliteli ve daha ihtişamlı olacak. Bu yaz daha çok show yapacağız. :grin:

Alımları da şimdiden açıyorum. Yaptığımız rolün hassaslığı nedeniyle iyi ve uyumlu oyunculara ihtiyacımız olacak. Bu yüzden çok daha seçici olacağız. Elit bir birlik oluşturmak var kafamda. Bu karara varmamda da zaten en çok geçenlerde yaşadığımız bir facia etkili oldu:

Lєσηidαs™ said:
Fox Mulder said:
Little John said:
Lєσηidαs™ said:
Niye özel rollere yaş sınırlaması getirdiniz?Benim yaşım daha 14, 15 olana kadar daha çok var.Şu yaş sınırlaması 13 falan yapın.Hep muhtar olmak istedim sadece bu server başvuru yok baktım yaş sınırlaması var.

LowRP seziyorum şimdiden.

Mirachann'ın önceki forum oyunu RP'lerine bakarak "Lowest RP" olduğunu anlayabilirsin  :party:
Zaten o yüzden Muhafazakarlar birliği diye bir hard rp yapan gruptayım.Bu arada Muhafazakar_jack benim.

Her neyse bir daha böyle bir facianın yaşanmaması için ve klanın böyle kişilerce kötü gösterilmesinin önünü kapatmak için çok daha seçici olacağız.

Alımlar açıktır kaliteli rol yapan bu organizasyonun bir parçası olmak isteyen Warbandcılar şu linkteki;

https://goo.gl/forms/3SZcVnzsX2QfR6sC2

formu doldurarak şanslarını deneyebilirler. FORMU DOLDURURKEN YAZ TATİLİNİ BAZ ALINIZ.

Diğer duyuruya geçecek olursam, üye listesini yeniliyoruz. Sadece üyeler için özel bir Steam grubu açıldı bile. Bazı üyelere ulaşamadım onlar da bizle devam etmek istiyorsa bana ulaşsınlar. 

Haziranda başlayacağımız sunucu da hemen hemen belli zaten  :fruity:

Ayrıca konunun kilidini de artık açıyorum. İsteyen herkes iyi dileklerini, eleştirilerini ve önerilerini yazabilir.

Neyse  :party:

Aslında olabilir ama çoğu kişi geçmişte yaptığı rollerin ekran görüntüsünü almıyor. Onun yerine bir rol örneği yazmalarını istedik. Formun seçiciliği yetiyo ya. Önerin için saol yine de.  :party:

Back
Top Bottom