MS1350 - CİHAT VE HAÇLILAR 3

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
İşbara Alp said:
HemŞehri(huseyinotlu12) said:
Dessel Bane said:
O değilde keşke başka tarihte geçseydi biz şimdi rise of ottoman mı oynayacaz yoksa caj 3 mü? :grin:
Ayn qanqa.
Keşke İslam'ın yeni yayıldığı yıllarda geçse...
1350 güzel bi tarih bence.Ayrıca rise of ottoman kuruluştan feth'e kadar olan bölümü işliyor.Bu modda ise 1350 yılı işleniyor.
Ek olarak İslam'ın yayıldığı dönem olmaması daha iyi oldu bence.
Yok hep Osmanlı, Ottoman.Selçuklu bıktım.Böyle acayip padişahları yapmıyolar ki.Mesela II.Mahmud,II.Abdülhamid,Sultan Yıldırım Beyazid.

İşbara Alp said:
Dessel Bane said:
O değilde keşke başka tarihte geçseydi biz şimdi rise of ottoman mı oynayacaz yoksa caj 3 mü? :grin:
Ayn qanqa.
1350 güzel bi tarih bence.Ayrıca rise of ottoman kuruluştan feth'e kadar olan bölümü işliyor.Bu modda ise 1350 yılı işleniyor.
Yok hep Osmanlı, Ottoman.Selçuklu bıktım.Böyle acayip padişahları yapmıyolar ki.Mesela II.Mahmud,II.Abdülhamid,Sultan Yıldırım Beyazid.
Önceki iki modunda Moğol istilasını işlemişti.Haçlı seferlerini birde.Devam modu niteliğinde diyebiliriz.Seni temin(nasıl yazıldığını hatırlamıyorum)ederim sıkılmayacağın bir mod olacaktır bu.Hun'a güvenim tam.Neyse bu konuyu istersen pm yoluyla konuşabiliriz.Burası uygun bir yer değil.

İşbara Alp said:
İşbara Alp said:
Dessel Bane said:
Ayn qanqa.
Önceki iki modunda Moğol istilasını işlemişti.Haçlı seferlerini birde.Devam modu niteliğinde diyebiliriz.Seni temin(nasıl yazıldığını hatırlamıyorum)ederim sıkılmayacağın bir mod olacaktır bu.Hun'a güvenim tam.Neyse bu konuyu istersen pm yoluyla konuşabiliriz.Burası uygun bir yer değil.
Ben modun kötü olacağını söylemedim.Sadece İslamın yayıldığı dönemde olsa daha güzel olur, dedim.Devam moduysa sıkıntı yok...

Başarılar!
Neden dir bilemedim ama hiç osmanlı modu yüklemedim hiç biri iyi olmamıştı bana göre ama osmanlı modu oynamayı çok istedim. Umarım bu Mod açlığımı doyurur  :cool:

ben 1.178 sürümde warband oynuyorum annecim türkleri indiridim açamaya çalıştım ama açılmadı acaba bir çare varmı

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom