MP de Klanlara Özel Bannerlar

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar bidliğiniz üzere singleplayer da modlar aracılığı ile kendi bannerımızı oluşturup oyunda kendi bannerımızla oynayabiliyoruz. Fakat multiplayer da henüz bu mümkün değil. Multiplayerde bannerlar ve zırhların kalkanların renkleri ve tasarımları mevcut factionların tasarımı nasılsa öyle(aserai sarı vlandia kırmızı vs. vs).

Multiplayer da yüzlerce klan var ve bu klanların da kendilerirne has sancakları var ve forumda klan konularında paylaşıyorlar. Ama MP de sadece klan oldukları anlaşılması için klan tagleri kullanılıyor.

Multiplayer da rekabetçi maçlarda sadece klan oluşturarak girme şartıyla, maçlara kalkanlarımız ve zırhlarımızın rengi sancaklarımızın rengini ve tasarımını alacak şekilde maçlar oynansa güzel olmaz mı? Tıpkı hikayeli moddaki gibi. Rakipler arasında renk karışıklığı olması ihtimaline karşı renkleri farklı olacak şekilde iki farklı banner hazırlanabilir.

Varsa fikirleriniz yorumlara yazınız
xelmlc8dptg61.png

Last edited:
Arkadaşlar bidliğiniz üzere singleplayer da modlar aracılığı ile kendi bannerımızı oluşturup oyunda kendi bannerımızla oynayabiliyoruz. Fakat multiplayer da henüz bu mümkün değil. Multiplayerde bannerlar ve zırhların, kalkanların renkleri ve tasarımları mevcut factionların tasarımı nasılsa öyle(aserai sarı vlandia kırmızı vs. vs).

Multiplayer da yüzlerce klan var ve bu klanların da kendilerirne has sancakları var ve forumda klan konularında paylaşıyorlar. Ama MP de sadece klan oldukları anlaşılması için klan tagleri kullanılıyor.

Multiplayer da rekabetçi maçlarda sadece klan oluşturarak girme şartıyla, maçlara kalkanlarımız ve zırhlarımızın rengi sancaklarımızın rengini ve tasarımını alacak şekilde maçlar oynansa güzel olmaz mı? Tıpkı hikayeli moddaki gibi. Rakipler arasında renk karışıklığı olması ihtimaline karşı renkleri farklı olacak şekilde iki farklı banner hazırlanabilir.
xelmlc8dptg61.png
Resim temsilidir internetten buldum

Çok güzel ve yararlı bir fikir. Hele bir de iddia ettikleri üzere E-Spor olmak istiyorlarsa bu da güzel bir ayrıntı olurdu.
Böyle bir yeniliğin oyuna renk katacağını ve tekrardan multiplayera oyuncu çekeceğimi düşünüyorum. Oynamasalar da en azından ekipçe poz verip ss i de klan sayfalarında paylaşmak için oyuna girerler.

Böyle bir yeniliğin oyuna renk katacağını ve tekrardan multiplayera oyuncu çekeceğimi düşünüyorum. Oynamasalar da en azından ekipçe poz verip ss i de klan sayfalarında paylaşmak için oyuna girerler.
E bu da bir şeydir tabi :grin: . Mekanikleri iyileştirip, eski oyun modlarını ve yeni oyun modları eklerlerse çok daha fazla oyuncu çekeceklerdir.

4 Ay sonrasında yeniden oyuna başladım bir çok şey düzeltilmiş optimizasyon çok daha iyi gelişimi görmek mutlu etti açıkçası şu anda da Captains League ekibi olarak yeni bir turnuva sezonu açıyoruz böyle şeylerin gelmesi oyun tecrübesini eğlenceli kılardı rekabet bile artabilir hatta.

Back
Top Bottom