Mouse sorunu

Users who are viewing this thread

Kont_Dooku

Merhaba dostlar ;

Mousem kablosuz ve dün pili bitti değiştirdikten sonra sağ tuşa kuvvetli basmadıkça çalışmıyor, çok zor.Pil değiştirmeden önce böyle bir sorun yoktu.Sizce sorun nedir ? Marka:Logitecht ama modelini bilmiyorum.

Kont Dooku said:
Merhaba dostlar ;

Mousem kablosuz ve dün pili bitti değiştirdikten sonra sağ tuşa kuvvetli basmadıkça çalışmıyor, çok zor.Pil değiştirmeden önce böyle bir sorun yoktu.Sizce sorun nedir ? Marka:Logitecht ama modelini bilmiyorum.

İki ihtimal veriyorum. Aldığın pilin modeli uyumlu mu. Sorun onda değilse tuşun bozulmuştur, Logitech garantiden mouse'u değiştiriyor, o model artık üretilmiyorsa bir üst modelini verir yerine. Yoksa yedek parçasını getirtmen gerekir.

Aynı sıkıntı bende var ben fareye yumruk attım yemin ederim sorunsuz çalışıyor ama kırmadan vurman lazım yani bu geçici bir çözüm lakin bu gün tekme attım kırıldı.

Genelde pil sıkıntı çıkarıyor. Ayrıca fare tuşlarının belli bir ömrü var 6-7 tane kablosuz fare ve bunlar uğruna bir sürü pil paketi tükettim. Ayrıca hiç dandik fare kullanmadım. Belli bir süreden sonra ya çift tıklıyor ya da hiç tıklamıyordu biraz okşayınca idare eder durumda çalışıyordu.

Negatrm B. said:
Genelde pil sıkıntı çıkarıyor. Ayrıca fare tuşlarının belli bir ömrü var 6-7 tane kablosuz fare ve bunlar uğruna bir sürü pil paketi tükettim. Ayrıca hiç dandik fare kullanmadım. Belli bir süreden sonra ya çift tıklıyor ya da hiç tıklamıyordu biraz okşayınca idare eder durumda çalışıyordu.

Kalitesiz ürün alıyorsun demek ki. Ben son 10 yıldır iki mouse kullandım. Birisi Logitech G7 ve 6 sene dayandı şimdi arada sol tuş iki kere tıklıyor. 2 sene önce Logitech G700 aldım fıstık gibi çalışıyor.

Back
Top Bottom