Mountbalde ateş kılıçta multiplayer oynama sorunu

Warband kurtuluş savaşı modlarından hangisi en güzeli?

• Kurtuluş savaşı mod 1

Votes: 0 0.0%
  • kurtuluş savaşı mod 2

• Kurtuluş savaşı mod 3

• Total voters
    0

Users who are viewing this thread

Arkadşlar mb ateş ve kılıcım orjinal ama multiplayer çalışmıyor.çok oyunculuya girdiğimde hiç bir server gözükmüyor.lütfen yardım edin

Aşağıda görmüş olduğun sunucular,mevcut sunucular.Bunların sende de çıkması lazım.Çıkmıyorsa internet ayarlarını kontrol et.Hiç olmadı Yerel Ağ'ı dene.Ama Ateş ve Kılıcı MP oynayıp da ne yapacaksın?Seninde görmüş olduğun gibi sunucular ölü.Bende arada bir zevk için veya oynayacak bi şey bulamadığım zaman SP giriyorum.He illa MP olarak bi Mount&Blade oyunu oynamak istiyorum dersen,Napoleonic DLC'sini almanı öneriyorum.Hala etkin ve Fire&Sword'a göre daha gelişmiş bi yapıya sahip.Sana tavsiyem o DLC'yi almandır.

İyi oyunlar...

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1190770220

Prosperus said:
Aşağıda görmüş olduğun sunucular,mevcut sunucular.Bunların sende de çıkması lazım.Çıkmıyorsa internet ayarlarını kontrol et.Hiç olmadı Yerel Ağ'ı dene.Ama Ateş ve Kılıcı MP oynayıp da ne yapacaksın?Seninde görmüş olduğun gibi sunucular ölü.Bende arada bir zevk için veya oynayacak bi şey bulamadığım zaman SP giriyorum.He illa MP olarak bi Mount&Blade oyunu oynamak istiyorum dersen,Napoleonic DLC'sini almanı öneriyorum.Hala etkin ve Fire&Sword'a göre daha gelişmiş bi yapıya sahip.Sana tavsiyem o DLC'yi almandır.

İyi oyunlar

Ama ben ateş ve kılıçta oynamak istiyprum ve ağyla ilgili hüş bir problemim yok talewordsle yada d&r la ilgili olabilir mi problem

Back
Top Bottom