Mount Bladenin oyun motoru çok dandik :((

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Taleworlds firması adım adım gelişmekte bence.Evet bundan önceki oyunlar grafik olarak bekleneni veremedi belki(Bence gayet iyi grafikleri var.Yalnızca 3d model azlığı ve map dekorasyonu kötü) ama emin olun yeni çıkacak oyunda grafiksel açıdan büyük gelişmeler olacak.Sadece biraz sabredin ve yeni oyunu bekleyin.

bnce grafıkler yeterli 900 mb bu kadar iyi  ve zevkli başka oyun varmı  adamlar 12 gb oyun yapıo pc kaldırmıo bir sürü yer kaplıo varmı  warband gibisi :grin:

HeLL_Fire said:
bnce grafıkler yeterli 900 mb bu kadar iyi  ve zevkli başka oyun varmı  adamlar 12 gb oyun yapıo pc kaldırmıo bir sürü yer kaplıo varmı  warband gibisi :grin:
12 gblik bi oyun bisürü yer kaplıyo :?:
senin bilgisayar hangi çağdan kalma

yani bence abartılı bir kötü yanı yok gayet güzel tabi büyük şirketlerin geliştirdiği oyunları 20 30 kişilik bir ekip geliştirmiyor. bir assasin's creed oyunu kadar olmaması geyet normal, ama yeni çıkacak olan MB bannerlord gayet güzel olucak ama ben yinede böyle bir oyunda grafiğin değil hikayenin , köylerin, sehirlerin, yoldaşların hikayelerinin, karşımıza çıkan askerlerin geliştirilmesinden yanayım , yeni fikirler olmalı en son grafikler düşünülmeli bence

OguzDenizgezen said:
yani bence abartılı bir kötü yanı yok gayet güzel tabi büyük şirketlerin geliştirdiği oyunları 20 30 kişilik bir ekip geliştirmiyor. bir assasin's creed oyunu kadar olmaması geyet normal, ama yeni çıkacak olan MB bannerlord gayet güzel olucak ama ben yinede böyle bir oyunda grafiğin değil hikayenin , köylerin, sehirlerin, yoldaşların hikayelerinin, karşımıza çıkan askerlerin geliştirilmesinden yanayım , yeni fikirler olmalı en son grafikler düşünülmeli bence

Sen bunu yaptın ya, şeytan diyor git 50. sayfanın son konusunu hortlat  :mrgreen: Plaketini çıkışta aile boyu verirler.

Deli Paşa said:
colombos said:
luckylancer said:
taklit etmek iyi değildir ama ekran görüntülerini ve fizik motorunu biraz geliştirseler iyi olur
daha gelişirse çok fena Pc ister hele 250 kişilik savaş açınca  :shock:

:smile: Aslında grafikler yüksekken kasmayacak bir sistem geliştirmeleri daha mantıklı olur. Örneğin m2tw. Bir asker modelinin polygon sayısı, warbanddaki standart bir ekipmanın polygon sayısı ile aynı. :smile: M2tw de binlerce kişilik ordular kurabiliyor ve bunlarla savaşabiliyor iken, warbandda maksimum 120 kişi lik savaşlar oluyor. :smile: Hani bu sistemi kurmak kolay mı zor mu bilmem ama kesinlikle gerekli bir sistem. :smile:
empire total war ne grafikler igrenc 3d bile degil

Empire total war iğrenç ve grafikler 3d bile değil? Bence grafikleri hiç de kötü  değil ayrıca tüm Total War oyunlarının grafiği 3D. 3D-2D Durumu güzelse 3D çirkinse 2D değil

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom