Mount&Blade'i Siz Nasıl isterseniz Öle yapacaklar (Ne İsterdiniz?)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Chilavert said:
Haritada ve zırhdan yiyeceğe kadar her türlü öğede ciddi artış olmalı. Karaktere daha farklı şekiller verebilme(boy,kilo vs.) olmalı. Oyunun temelini sarsmayacak oyun içi modifikasyonlar olmalı; daha doğrusu basitleşmeli. Oyunun en büyük özelliği kendi basitliğinin içinde zorluk yaratabilmesi. Yani aldığınızdan beklediğinizden fazla şey sunması.

Taktik yapabilme daha ayrıntılı olmalı bence mesela askerler üçgen hilal şeklinde gidebilsin okçular falan bi tuşa bastığımızda yayları çeksin sonra ateş emri verdiğimizde okları göndersin

Bence diğer savaş hayvanları filler vs vs yapılmalı ayrıca mancınık gibi savaş makinalarıda eklenmeli

hatta önerdiklerim yapılabilir modlar ile bu arada ya keşke warband gibi yeni bir sürüm çıksın Fire and Sword  gibi olmasın ücretsiz sürümünü denedim iyi ki fire and swordu beklemeden warbandı almışım dedim...

oyuna Osmanlıyı eklemeleri oyuna ilgiyi daha çok arttırır , senaryolar çogaltılmalı bana göre bir de Mancınık Gibi şeyler Olsa Taş attığı zaman Kalenin Duvarı Yıkılcak (Tamam imkansızı söyledim Kabul Ediyom). :mrgreen:

Geon35 said:
oyuna Osmanlıyı eklemeleri oyuna ilgiyi daha çok arttırır , senaryolar çogaltılmalı bana göre bir de Mancınık Gibi şeyler Olsa Taş attığı zaman Kalenin Duvarı Yıkılcak (Tamam imkansızı söyledim Kabul Ediyom). :mrgreen:
Eminim TaleWorlds uyumuyorsa en az 1000 kişinin sürekli önerdiği bu öneriyi yaparsa oyunun daha tutulacağını biliyordur ve çalışmalara başlamıştır bende diyorumki uzmanlar birleşip artık böyle bişey yapsın

hana gidip Suikastçi Kiralıycan Kralı Öldürmesi İçin Bir yerle Tırmanma Tekme Tokat girişme olsun bence Birde hana gittipimizde Biraz bira isterim geceyi burada geçircem yada bu gece buraya gelenlere biralar benden diyince bira içtiğimiz sahneyi göstermeli oturma yemek yeme Tuvalet gibi sahneler olmalı  :mrgreen:

Yenichery said:
Yeni Mount&Bleade Olsa en çok olmasını istediğiniz Özellik ?
Abi ben Crysis'in Motorunu M&B de kullanmalarını, gerçekçi animasyonlar, Konuşmalarda Seslendirme (Ahh biz cevap verirken Sesimizi algılasa da bizim ses tonumuzla cevap verse Oğlum kalk okula geç kalcan  :grin:) Son olarak Zıplarken bir yere tutunma veya Depar atma tuşu falan isterdim. Anca Torunlarımız görücek herhalde o oyunu  :grin:

Epic Fail!  :razz:

Asrın said:
ya böyle harita modunda tıklayarak değilde kendin ilerlesen (WASD ile) harika olur  :wink: :wink: :wink:
Kesinlikle katılıyorum. İlk aklıma gelen buydu zaten. Öyle olsa  oyun çok tutulur bana göre.

Bence single player seçeneğini online oynama şansı olsa çok güzel olurdu. Arkadaşınızla beraber kale ele geçiriyorsunuz falan.  :cool: Güzel olmaz mıydı?  :razz:

Yenichery said:
Yeni Mount&Bleade Olsa en çok olmasını istediğiniz Özellik ?
Abi ben Crysis'in Motorunu M&B de kullanmalarını, gerçekçi animasyonlar, Konuşmalarda Seslendirme (Ahh biz cevap verirken Sesimizi algılasa da bizim ses tonumuzla cevap verse Oğlum kalk okula geç kalcan  :grin:) Son olarak Zıplarken bir yere tutunma veya Depar atma tuşu falan isterdim. Anca Torunlarımız görücek herhalde o oyunu  :grin:

D güzel düşünce aslında Cryengine 3 de internete sunuldu yaabilcek olsa yaparlar d

Bence single playerde tr dublaj olsun başka biş istmem

Calradianın bilgesi said:
Cryengine'in ticari amaçlı kullanılması yasak.
CryEngine 3 ücretsiz.
Bir oyunda mı ne? CryEngine 3 kullanılacakmış. O ticari olmuyor mu? Sonuçta o oyunu da satacaklar yani :grin:
adamın karnına vurduğumuzda Bağırsakları çıksın. Birde zayıf kalan düşmanlara FATALITY yapalım :grin:.

Ezio Auditore (1459) said:
CryEngine 3 ücretsiz.
Bir oyunda mı ne? CryEngine 3 kullanılacakmış. O ticari olmuyor mu? Sonuçta o oyunu da satacaklar yani :grin:
adamın karnına vurduğumuzda Bağırsakları çıksın. Birde zayıf kalan düşmanlara FATALITY yapalım :grin:.

Midway'de bizi dava etsin sonra  :mrgreen:

1-NesCafe-1 said:
Ezio Auditore (1459) said:
CryEngine 3 ücretsiz.

Midway'de bizi dava etsin sonra  :mrgreen:
FATALITY ismi altında değilde, "EXECUTE HIM" yazısı çıkar mesela sonra küt.

......Oyun bence çok eksik......
- Harita genişletilmeli gerçek dünya haritası konulmalı(Total war oyunlarındaki gibi en azından)
- Irk seçimi yapılabilmeli
- Devlet kurma, beylik-bağlı devlet-krallık-imparatorluk gibi aşamalardan oluşmalı.
- Oyundaki durağanlığı,sıkıcılığı giderebilecek askeri-siyasi-inşaat görevleri olmalı.
- Video ve seslendirmeler kesinlikle olmalı.
......
  yani biraz age of dan biraz total war den biraz stronghold(...) den bişiler alınmalı ve oyunun at ve kılıç ruhuna aykırı gelmeyecek şekilde entegre edilmeli.

toprak_88 said:
......Oyun bence çok eksik......
- Harita genişletilmeli gerçek dünya haritası konulmalı(Total war oyunlarındaki gibi en azından)
- Irk seçimi yapılabilmeli
- Devlet kurma, beylik-bağlı devlet-krallık-imparatorluk gibi aşamalardan oluşmalı.
- Oyundaki durağanlığı,sıkıcılığı giderebilecek askeri-siyasi-inşaat görevleri olmalı.
- Video ve seslendirmeler kesinlikle olmalı.
......
  yani biraz age of dan biraz total war den biraz stronghold(...) den bişiler alınmalı ve oyunun at ve kılıç ruhuna aykırı gelmeyecek şekilde entegre edilmeli.

Bence çok güzel fikirler neden olmasınki?

images
=1

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom