Mount & Blade'de Deniz Savaşları

Sizce Mount & Blade'de deniz savaşları olmalı mı?

• Çok güzel bir mod olur.

Votes: 48 71.6%
  • Bazı değişiklikler iyi olabilir.

Votes: 19 28.4%

• Total voters
    67

Users who are viewing this thread

Arama yaptım ama bu konuda anket bulamadım...Benim çok merak ettiğim konuydu sizinle paylaşmak istedim.
Şimdiden oylama yaptığınız için Teşekkürederim... :grin:

Dipnot:Önerilerinizi de bekliyorum.

LAWYER61_sessiz_gemi.jpg

yada
gemi.jpg

yada
r_bnxh2qnackq0e74e18rj.jpg

Gemilerde topları yönetip "topları doldurun;Ateş!" gibi komutlar vermek  :grin:
Ticari gemiler, onların kaptanları...  :cool:
Lonca başkanlarının "ticaret gemisini kurtarmak" gibi görevler vermesi...  :lol:
Bunun gibi bir mod çıkarana helal olsun  :cool:

Senaryo(basit olabilir):yıllar geçmiş tüfek top vb. silahlar bulunmuştu...Bizim klasikler(yada değişik ülkeler) bu sefer bir ada grubunu sömürgesi ele geçirmek için uğraşıyor...  :roll: :wink:

Bu zaten oyun için büyük bir eksik. Modla ne kadar güzel olur bilmem de, oyunu yapanlar böyle bişeyi zaten düşünmüşlerdir. Bakmışsınız, 1-1.5 yıl sonra M&B 1.5 deniz savaşlı :lol: Ben sabırla bekliycem

Ama dün düşündümde oyunun konu ve amacını düşününce oyun adından da anlaşılacağı üzere(at vve kılıç) kara ile ilgili bir oyun yani ayrıca bir oyun yada mod omalı(Tüfek ve top yada Musket & Cannon(M&C)olabilir :lol:)

Memoefe said:
Ama dün düşündümde oyunun konu ve amacını düşününce oyun adından da anlaşılacağı üzere(at vve kılıç) kara ile ilgili bir oyun yani ayrıca bir oyun yada mod omalı(Tüfek ve top yada Musket & Cannon(M&C)olabilir :lol:)
DOĞRU  :mrgreen:

Keniz savaşları VAR !

Kafaya göre konuşmak adet oldu herhalde.

Evet pirate modda deniz savaşları vardı fakat mod yapımcıları kendi uğraşlarıyla deniz savaşlarını oyuna kodlamadılar, zaten vardı.

Eğer deniz savaşı yapmak isterseniz bekleyi modul sisteminin çıkmasını sonra  mod sistemiyle yeni mod oluşturun karakteri oluşturduktan sonra gelen pencerelerden birinde hile yazacak ona tıklayın sonra deniz kenarında (örneğin tihr) bir şehre gidin sail from port diyin denizdesiniz denizde ^biraz gezerseniz denzide savaş partilerinin olduğunu anlayacaksınız.

ahmetmaza12 said:
Keniz savaşları VAR !

Evet pirate modda deniz savaşları vardı fakat mod yapımcıları kendi uğraşlarıyla deniz savaşlarını oyuna kodlamadılar, zaten vardı.

Eğer deniz savaşı yapmak isterseniz bekleyi modul sisteminin çıkmasını sonra  mod sistemiyle yeni mod oluşturun karakteri oluşturduktan sonra gelen pencerelerden birinde hile yazacak ona tıklayın sonra deniz kenarında (örneğin tihr) bir şehre gidin sail from port diyin denizdesiniz denizde ^biraz gezerseniz denzide savaş partilerinin olduğunu anlayacaksınız.
biz büyütülmüş bir pirate modundan bahsiyoruz yani o mod yeter mi yoksa geliştirilmeli mi onu konuşyoruz üstelik yukarı da önerdiğim senayoyu okursan onun pirate mod dan daha geniş amaçlı bir mod olduğunu anlarsın

Memoefe said:
ahmetmaza12 said:
Keniz savaşları VAR !

biz büyütülmüş bir pirate modundan bahsiyoruz yani o mod yeter mi yoksa geliştirilmeli mi onu konuşyoruz üstelik yukarı da önerdiğim senayoyu okursan onun pirate mod dan daha geniş amaçlı bir mod olduğunu anlarsın

deniz savaşlarının geliştirilmişini istiyorsanız geliştirilmiş bir pirate mod değil geliştirlimiş bir yama daha iyi olur adamlar şehir menüsünde sail from the port un çıkmasını sağlamaktan başka deniz savaşlarına katkıda bulunmadılar

mesajların hepsini okudum yine benim dediğime geliyor ama sen konuyu anlamadıysan o başka

Sail from Port'u çıkarmayı başardık. Şimdi modül sistem çıksın, ona göre görevler vs. de eklemek isterim. Bu arada denizlerde War Partyler yok, en azından 1.003'te denedim yoktu, anlayamadım.

Hmm evet ctrl+t iyi fikir.

Alın benim modla idare edin bi süreliğine, modül sistemi bi çıksın, bi şeyler yaparız :wink:

Back
Top Bottom