Mount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition

Users who are viewing this thread

Taleworlds yapmadı evet, yapmak zorunda da değil fakat alt yapı TW ye ait. Türkçe dil desteği şartını koyabilirdi. Hiçbir oyuncu anlamadığı oyunu satın almaz. Bir oyunda dil en büyük bir faktördür. Şuanda Viking DLC sini satın alan kitleye bakarsak türkiye den oldukça az bir kitle vardır. Şu dakikada türkçe çeviri gelse o kitle kaç katı büyüklüğüne artacak. Keza benim de düşüncem bu yandan, anlamadığım bir oyunu neden satın alıp ona para vereyim ki? Neyse bizde Bannerlord u bekleriz.

Şuan bizim yama yapmamız çok saçma olur bir kere oyun sürekli güncellenecek o çeviri eskiyecek yenisi yapılması gerekecek. Güncellemeler ile Eş zamanlı bir çeviri gerek bunu da ancak meslek olarak edinmiş kişiler daha rahat başarır.

Thracian Gladiator said:
Türkçe yama gelsin alacağım.  :grin:

Az biraz İngilizce'n varsa rahat oynarsın ya o kadar bekleme bence, çıkmayabilir çünkü :smile:

ulubatlıergen said:
Negatrm said:
ulubatlıergen said:
arkadaşlar bu mod mu dlc mi cvp larsanız sevinirim
Ciddi misin? Neyse, DLC.
EVET kusra bakmayın ben çok dlc fln bilmem sordum peki bunu satın mı alcaz korsan varmı?

Satın alacaksın, öbür türlüsü emek hırsızlığı olur.

dragos said:
ulubatlıergen said:
Negatrm said:
ulubatlıergen said:
arkadaşlar bu mod mu dlc mi cvp larsanız sevinirim
Ciddi misin? Neyse, DLC.
EVET kusra bakmayın ben çok dlc fln bilmem sordum peki bunu satın mı alcaz korsan varmı?

Satın alacaksın, öbür türlüsü emek hırsızlığı olur.
TABİKİ ama varsa dedim bi deniyeyim yazın para gelcek yazı beklicez artık :grin: sağolun arkadaşlar iyi forumlar

Yeni aldım dlc yi, ya çok saçmalıklar var arkadaş. Oyunda kılıç yok adam akıllı, vikinglerde ingilizler de aynı tip örme zırhları ve kürkleri giyiyor, zırh çeşitliliği çok az. Viking müzelerinde bir sürü kılıç var, vikingleri falan full balta kullanan birlikler yapmışlar ingilizler de aynı şekilde. Ayrıca şaka gibi ama tüm zırhları giydiğinizde üçgen vücutlu izbandut gibi oluyorsunuz, tüm vikingler mi üçgen vücutlu yapılıyordu bu ne biçim bir anlayış. Hadi vikingler ağırlıklı diye at az eklediniz ama 3 tane at var lan oyunda. Kargı hiç yok galiba. Ben vikings dizinde ki gibi zırhlar kılıçlar görürüm diye ummuştum hayal kırıklığına uğradım. Çeviri yapılmış oyunun üçte biri hala ingilizce. Şu zırh ve silah olayları çok canımı sıkıyor, askerlerde çok yavaş terfi ediyor gibi geldi bana. Herkes gambeson giyiyor lamellar zırh bile yok, kim yapmış bu dlcyi yuh diyorum başka da bir şey demiyorum arkadaş.

Back
Top Bottom