Mount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition

Users who are viewing this thread

Artizan said:
modeller çok dandik la, adamların kafasında miğfer görmedim hepsi şirinler köyünden çıkma gibi duruyor.
Bende tam aynısını söyleyecektim. Gemiler güzel ama içindeki adamlar neden mal mal dikiliyor öyle

HyperCharge said:
NW nin 3-4 katı kadar,belki de daha fazla satacaktır bence.Sırf deniz savaşları ve grafikler için alırım.Diğerleri fazla aksiyon getirmiyor.  :smile:

nw hatırladığım kadarıyla 8-10 dolar arasıydı ilk çıktığında. 30-40 dolar aşırı değil mi bir dlc için. caribbean bile başka bir firma tarafından yapılan oyun olsa da 15 dolar steamde.

Modellemeleri beğenmedim. NW'den de iyi olacağını düşünmüyorum. Almayıda düşünmüyorum. Moddan farklı gözükmüyor. Alırsam oynamam herhalde, koleksiyon için alırsam alırım.

Apox said:
Inanch-Bilge said:
Bahsettikleri hikaye Ragnar'ın(evet Vikings dizisindeki) oğullarının babalarının öcünü almak için Britanya'ya başlattıkları sefer !  :grin:

Ragnar Lodbrok?

Evet o :grin: Ben almadan önce bir "arkadaşın bilgisayarında denerim" herhalde,  beklenmedik bir hayal kırıklığıysa para bayılmaya gerek yok sonuçta.

akilliteyp said:
HyperCharge said:
NW nin 3-4 katı kadar,belki de daha fazla satacaktır bence.Sırf deniz savaşları ve grafikler için alırım.Diğerleri fazla aksiyon getirmiyor.  :smile:

nw hatırladığım kadarıyla 8-10 dolar arasıydı ilk çıktığında. 30-40 dolar aşırı değil mi bir dlc için. caribbean bile başka bir firma tarafından yapılan oyun olsa da 15 dolar steamde.

30-40 olmasını kimse beklemiyor.Sadece tahminim 15 ila 20 arası.Belki 10 dolar da olabilir. :smile:

Caribbean ben en son baktığımda 20 dolardı sanki ?

modeller biraz kötü durmuş o grafiğe.Düzeltmeleri gerek.

Ne doları yav,ne işiniz var dolarla ? Oyun playstore'dan 10 ile 20 tl arası bir fiyatla giricek.Taleworlds bu size Steam'deki parasıyla oyun satıcak halleri yok.

dolar molar diyorsunuz da birader dolar 2.200 hani önceki gibi 1.600 de değil.. 10 dolarda 22 lira yapar ki warbandı aldığım fiyattan fazla eder. warbanddaki küt durum devam etmekte.. pek bişi beklememek lazım. taleworlds'ün ya ek bi gelire ihtiyacı oldu ya da bannerlord uzuyacağından durumu kurtarmaya çalışıyor... dlc için 40 dolar diyen var aman allahımm ne günlere kaldık..:shock: :shock:  bi de gençlerin fakir olduğunu söylerler.. Zenginlerle dolu burası  :lol:

Dandirik NW'den daha iyi olacağı kesin.Brytenwalda ekibinin iş kalitesi ve sorumlu davranışları modlama yaparken bile varken iş DLC gibi büyük bir boyuta geldiğinde daha dikkatli davranacaklarına eminim.Modeller konusunda neye laf ettiniz anlamadım aslında ben , bi sakallar oyuncak bebek gibi göstermiş adamları onun dışında modeller ve kaplamalar gayet güzel.Warband , WoTR'ın grafiklerine yaklaşmış kullandıkları shaderlarla.Eminim daha akıllarında yapmayı düşündükleri düzeltmeler mevcuttur.

Back
Top Bottom