Mount & Blade:Warband Satın Alma Bilgileri

Users who are viewing this thread

Bu oyunun önceden seriali mi ne varmış, cd si yokmuş. Ama bir serial ile 2 bilgisayarda oynayabilirsiniz yazıyordu. Şimdi 1 cd alsam 2 bilgisayarda multiplayer oynayabilir miyim yoksa 2 cd mi almam gerekir?

Steam'i yükle, kutunun içinde bulunan Oyun Anahtarını Steam-Bir oyun etkinleştir bölümünden ekle, ve internetten yüklenmesini bekle.

bu kadar değil mi bu sayede 4 oyunu da oynayabilir miyim mount&blade mount&blade warband, napolyon ve ateş ve kılıç bu dörtlü olaraktı kutu

Dies Irae said:
Evet. Öyleydi sanırım, kutunun içinde bulunan keyi girmen yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
şu an steamdan indirme başladı yalnız napolyon dışında 3ü var napolyon yok neden olabilir napolyon mod şeklinde mi

Evet; Napoleonic Wars, Warband'ın bir modülü. Oyunu başlattıktan sonra, 'Modül Seç' kısmından, Napoleonic Wars'ı seçerek girebilirsin oyuna.

Birşey merak ettim, steam üzerinden almaya kalktığımızda 19$ tutuyor, playstorede 9 tl. Bu ikisinin farkı nedir? Steam kullanıcısıyım, bir arkadaşıma oyunu almak istiyorum. Playstoreden aldığımızda steam'a aktif ettirilmiyor büyük ihtimalle? Yani çok saçma bir olay olurdu. :smile: Öyle olursada çok pişman olurum ama neyse, sorum şu farkı nedir?

AfsınBey said:
Birşey merak ettim, steam üzerinden almaya kalktığımızda 19$ tutuyor, playstorede 9 tl. Bu ikisinin farkı nedir? Steam kullanıcısıyım, bir arkadaşıma oyunu almak istiyorum. Playstoreden aldığımızda steam'a aktif ettirilmiyor büyük ihtimalle? Yani çok saçma bir olay olurdu. :smile: Öyle olursada çok pişman olurum ama neyse, sorum şu farkı nedir?

Sonbahar ucuzluk olucak ,ozaman al bence ,Mount&Blade aslinda 50 € bile deger ,ama su an Hacker cok Native´de o bakimdan biryerde deymez.

Selamunaleyküm

Biz arkadaşlarla 5-6 kişi oyunu almayı düşünüyorduk. D&R'da satış durdurulmuştur vs. hatalar verdi. Playstore'da da satın al'a tıkladıktan sonra adet sayısı değişmiyor. En fazla bir tane alabilirsiniz diyor. Bunun sebebi stokta olmaması mı yoksa sınırlı satış yapılması(bir kişi bir tane alabilir mantığı) mı?

Teşekkürler.

Not: Steam'den alın gibi yorum atmayın lütfen satışa çıktığı zaman 30 lira olan oyuna şuan 45 lira veremeyiz.

tranks said:
Selamunaleyküm

Biz arkadaşlarla 5-6 kişi oyunu almayı düşünüyorduk. D&R'da satış durdurulmuştur vs. hatalar verdi. Playstore'da da satın al'a tıkladıktan sonra adet sayısı değişmiyor. En fazla bir tane alabilirsiniz diyor. Bunun sebebi stokta olmaması mı yoksa sınırlı satış yapılması(bir kişi bir tane alabilir mantığı) mı?

Teşekkürler.

Not: Steam'den alın gibi yorum atmayın lütfen satışa çıktığı zaman 30 lira olan oyuna şuan 45 lira veremeyiz.

Playstorede her hesap için bir tane alabilirsiniz. Bir daha almak için bir tane daha hesap açmanız gerekir.

andalzo said:
tranks said:
Selamunaleyküm

Teşekkürler.

Playstorede her hesap için bir tane alabilirsiniz. Bir daha almak için bir tane daha hesap açmanız gerekir.
.    Yani stok derdi yok. Bir sorum daha olacak ben play Store dan aldığımda online oynayabilecek miyim

Mehaba arkadaşlar ben Playstore den kontörle Mount And Blade warband alcam ama stokta yok ne zamana gelir bi bilgisi olan varmı yoksa M&B warband+Napolyon savaşları Bundle paket alcam ama sade Warband almak istiyom bi biligisi olan varmı.

Back
Top Bottom