Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

VE BU HILEYIDE BEN BULDUM ARKADASLAR CHEATENGINEYLE UGRASMAYIN KARAKTER KISMINI SADECE YAPMANIZ GEREKEN                                                      CTRL+L  :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:  KARAKTE EKRANINDA YAPIN GUC 63 ZEKA 63 CEVIKLIK 63 KARIZMA 63 OLDUNU GORECEKSINIZ

kardeş güncellesen iyi olur çok eski bir liste artık ctrl+alt+f4 değil ctrl+f4 tüm düşmanları öldürüyo ve düşman öldür diye birşey kalmadı

ikbal_aysan said:
VE BU HILEYIDE BEN BULDUM ARKADASLAR CHEATENGINEYLE UGRASMAYIN KARAKTER KISMINI SADECE YAPMANIZ GEREKEN                                                      CTRL+L  :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:  KARAKTE EKRANINDA YAPIN GUC 63 ZEKA 63 CEVIKLIK 63 KARIZMA 63 OLDUNU GORECEKSINIZ
Ahahahah bunu bilmeyen yok kardeş :lol:

chancho said:
ben hile kullanma işini kullanamadım bi türlü. ışınlanmaya çalışıyorum ama olmuyor. önce bi patch gibi bişi mi yüklemek gerekiyor?
ilk başta ayarlardan hileleri açman gerekiyor (giriş ekranındaki ayarlardan)

Selamlar Arkadaşlar Aylardır aradığım bir sorunum var tek çarem sizlersiniz lütfen yardımcı olun.

Hileler Aktif Olmasına ragmen shift é ve ctrl é yapıyorum ama komut sayfasi acılmıyor nasıl aşabilirim bu sorunu  :cry:

İslam Halifesi said:
Karakter ithal ihraç ilede hazır para ve karakter ekranını fulleyebilirsiniz :smile: (daha önceden diyen varmı görmedim fazlada incelemedim)
Yıl olmuş 2017, oyun 2010'da çıkmış... Hayır halifesin ama öngörü 0.

yanlışlıkla askeri birliğin lvl ini yükselttim terfiye olmuyor şimdi nasıl düzeltebiliriz onu bugda kaldı galiba

Back
Top Bottom