WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Users who are viewing this thread

Görev olarak bir Lordu kurtarmak için köyün yaşlısı ile konuşup gece büyük bir ateş yakmasini söylediğimiz görev de var.

Oyunda yeniyim de

Mektup gorevinde herkes baska biryere gonderiyor acaba izleri kullanarak mi bulmam gerek

Ve koylu egitmek nasil oluyor ayrintili anlatirmisiniz

mbilal25tr said:
Oyunda yeniyim de

Mektup gorevinde herkes baska biryere gonderiyor acaba izleri kullanarak mi bulmam gerek

Ve koylu egitmek nasil oluyor ayrintili anlatirmisiniz
1) İzleri bulmana gerek yok o krallıktaki başka bir lorda bir sorum var ve birinin yerini bilmek istiyorum diye sorarak nerede olduğunu öğrenebilirsin.
2) Köy yaşlısından görevi aldıktan sonra köye girince Köylüleri eğit diye seçenek çıkması lazım.

Görev olarak bir Lordu kurtarmak için köyün yaşlısı ile konuşup gece büyük bir ateş yakmasini söylediğimiz görev de var.
O görevi hanlara gidip öğrenebiliyosun aslında bi krallığın hanına gidip bana uygun bi görev varmı diyince arada eğer varsa işte şu esir düşmüş onu kurtarcak kişi lazım gibi birşey diyodu oynamayanı bayabi oldu warband offlineıda tam hatırlamıyorum o kişinin akrabalarından yakını olursa ihtimal dahada yükselir gidip görev istersen o kişiyi kurtarma görevini veriyor ve o ateşi yakmak zorunlu değil opsiyonel sadece şehirdeki gardiyan sayısını azaltmak için.

Back
Top Bottom