WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Users who are viewing this thread

Erzak al değil köy yaşlısıyla şahsen konuşman lazım orda sığır satın almak istiyorum gibi bir seçenek olacaktır ona bas lazım olduğu kadar al.

arkadaşlar ben kergit şehir kala ve köylerinde yardım bulundum ve kergit lordlarının savaşlarına girdim sarannid sultanlığına karşı 1 tane lord esiri aldım köyleri yıkmaya başladım ve 90 kişiye karşı 710 asker  adam gibi hilesizi savaşdım toplam 45 dk mı almışdır ve o savaşdan sonra 4 lord esirim oldu kala adı bardaq kalası sarannind sultanlığının aldım  kaleye 80 asker ve 4 lord esirini koydum bi 5 10 dk sonra sancar han kaleyi sizden alcak ve 2 seçenek var yemini boz yada ver ver dedim şimdi kalden ne askerleri ne de 4 lord u alabiliyorum yardım lütfen.?

ya bana bir görev verildi yardım edin lütfen!!!bi kadın sarranid'in başına geçmek istiyo bende yardım ediyorum,derebeylerini topla diyo nasıl toplıcam kontların üstüne tıklıyorum özel bi mesele konuş diyorum olmuyo yardım edin nasıl adam alcam yanıma müttefik olarak

arkadaşlar bana orman haydutlarını bul yok et diyo ama ben bir türlü bulamıyorum haritada aramadığım yer kalmadı.haydutları takip ediyim diyorum.haydutlar yok hiç piyasada.az kişiyken haydutlar çoktu dolanıyolardı ama şu an biraz daha fazla askerim var haydut falan görünmüyo.ben nasıl bulucam bunları.

Ben Soylu Nelag dan Tonju Noyan a mektup gönderdim.O beni Soylu Vlan a mektup götürdürttü.Vlan Dundush Noyan a mektup ver dedi.O Soylu Nelag a ver dedi.Soylu Nelag Asugan götür dedi.Asugan da Soylu Nelag a götür dedi.Bu görevler sayesinde Soylu Nelag ile ilişkim 13 e kadar çıktı.Artık adamın kız kardeşi ile görüşmemi istedim.Adam olur ama yaramazlık yapmayın dedi :mrgreen:
Yakında kızı karım yapacağım :mrgreen:

arkadaşlar oyunla ilgili herşey çok güzel ama 2 sounum var birincisi türklerin yaptığı oyun olmasına rağmen biçok metin türkçe değil ve püf noktaları bunyüzden aşırı derecede kaçırıyorum bir diğeri krallığımı kurdum ama bakan seçimini doğru olarak yapamıyorum kimi başa getirsem politikayla aram iyi değil diyo ve bana yardımcı olacak görevler veremio ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim tıkanmış durumdayım oyunda

aleyon said:
arkadaşlar oyunla ilgili herşey çok güzel ama 2 sounum var birincisi türklerin yaptığı oyun olmasına rağmen biçok metin türkçe değil ve püf noktaları bunyüzden aşırı derecede kaçırıyorum bir diğeri krallığımı kurdum ama bakan seçimini doğru olarak yapamıyorum kimi başa getirsem politikayla aram iyi değil diyo ve bana yardımcı olacak görevler veremio ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim tıkanmış durumdayım oyunda

Yanlış Hatırlamıyorsam Matheald en iyisiydi :grin: :oops:

Matheld ' leydi yap asil o. Artimenneri ya da karını bakan yap 1 hafta bekle ses çıkarmazlar , hatta değiştirince bakanı o zaman idare hakkı düşer.

oyunda birşeyi çözemiyorum her şehirin bir mali yapısı var kimi zengin kimi parasızlıkla boğuşuyor vb. şehrin mali yapısını nasıl en iyiye çıkarabilirim?. köylerini koruyorum, haydutları yok ediyorum hatta bazen şehrime bağlı köylere hayır yaptığım bile oluyor ancak bir düzelme olmuyor. ne yapmalıyım?

chemall said:
oyunda birşeyi çözemiyorum her şehirin bir mali yapısı var kimi zengin kimi parasızlıkla boğuşuyor vb. şehrin mali yapısını nasıl en iyiye çıkarabilirim?. köylerini koruyorum, haydutları yok ediyorum hatta bazen şehrime bağlı köylere hayır yaptığım bile oluyor ancak bir düzelme olmuyor. ne yapmalıyım?
aynen aynen o soruyu bende sormak istiyorum neden acaba :S

Arkadaşlar ben görev yaparken genelde bir sürüsünde oyun takılıp kalıyor yada kendi krallığımı oluşturduktan sonra mareşal seçmek istediğimi söylüyorum ekran öylece kalıyor sol tık yapıyorum geçmiyor ve oyunu kapatıp en son saveden açmak zorunda kalıyorum bunun bir çözümünü bilen varsa e-posta adresime yollayabilirmi([email protected])

Back
Top Bottom