Mount & Blade: Warband bu sunucudan atıldınız hatası

Users who are viewing this thread

selimarslan

Recruit
En sevdiğim sunucu olan TR_Kusatma sunucusundan atıldım. Sebebi ise ergen kuzenimin oyunda küfür etmesi ve şimdi ne yapacağımı bilmiyorum 2 gün geçti banlanalı bunun bir çözümü yok mudur?

Maalesef, yetkililer affetmediği sürece sunucudan banlanmış olarak kalacaksınız. Bunun için yetkililere PM atabilirsiniz kendi insiyatiflerine bağlı olarak affederlerse girebilirsiniz.

Bu arada konu yanlış başlık altında.

Maalesef, yetkililer affetmediği sürece sunucudan banlanmış olarak kalacaksınız. Bunun için yetkililere PM atabilirsiniz kendi insiyatiflerine bağlı olarak affederlerse girebilirsiniz.

Bu arada konu yanlış başlık altında.
sunucuya girerken powered ibrahim pasha diye yazı çıkıyordu nerden iletişime geçebilirim ibrahim pasha ile

sunucuya girerken powered ibrahim pasha diye yazı çıkıyordu nerden iletişime geçebilirim ibrahim pasha ile
Valla dostum açıkçası bilmiyorum, ama istersen herhangi bir sunucuya girip oradan bakabilirsin. Belki iletişim bilgileri falan verilmiştir. Onun dışında -az bir baktım bulamadım ama- sunucunun forum konusuna bu durumu yazabilirsin; sunucu yetkilileri görürse belki açarlar.

Back
Top Bottom