Mount&Blade: Warband Beta Test Formu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Balamir

Knight at Arms
Old Guard
Armağan abi her geçen gün Warband müjdesini vermeye yaklaşıyor gibi :smile:

İngilizce forumda şimdi gördüğüm bir duyuru yayımlandı, buna göre Warband'ı test etmek için kullanacak kullanıcılar belirlenecek ve sınırlı sayıda kullanıcı alımı hariç bu belirlemede şu kriterler etkili olacak;
- Doğru ürün kodunu giren kullanıcıların seçilme şansı daha çok olacak
- Açılacak olan oyun server'larına yakın olanların şansı daha çok olacak (örneğin Almanya'da açlıan bir server'a Almanya'ya yakın olanlar alınacak
- Bunlar hariç seçimler rasgele olacak

Bu linke tıklayarak formu doldurmaya başlayabilirsiniz;
http://beta.taleworlds.com/apply.aspx

Şu uyarıyı aldıysanız hoş olmuş :smile: ;

Your application to Mount&Blade Warband Beta Test has been recorded. Thank you very much for your application. We will contact you via e-mail as soon as beta testers have been picked out.

Do you have a Mount&Blade serial number? sorusuna no dersek ne oluyo çok merak ediyorum

Metehan, inşallah herkes senin gibi düşünür de seçilirim :grin:

veee Orjinal konuya bakanlar:

Oguzhan, SandBlaster, Insanespoon, we4kf00l, D.Kaede, sparkyninja2, Elric_de_Melnibone, vadermath, Boosh, WilliamBerne, Mat Berserker (+ 3 Gizli) ve 9 Ziyaretçi bu konuyu incelemekte. (YUH)

Yaş değil de en çok Serial Key'inizin olup, olmaması etkileyecektir.

adszals.jpg

yasinizi yazarken nokta yada ayirma isareti kullanmayin rakamlari pesi sira yazin. 19.01.1979 > boyle yazilacak> 19011979
bide yahoo kullanmayin ( ben kullandim onay mailim gelmedi).  Baska mail adresiniz varsa onu kullanin. (Gmail , Hotmail vs vs.)

seni kırmak istemem ama oraya sadece doğum 'YILIN' yazılacak. Yani '19011979' yazarsan -19009970 yaşında görünürsün ki bu sistemin çok hoşuna gitmeyecektir

Bunu soyledigin iyi oldu cunku 4 hane sinirlamasi olmadigi icin ben kaptirdim gittim tum tarih yazdim.Ama bu form oldugu icin "okuyacak insan" herhalde benim 19011979 yasinda yada yilinda degil 19 01 1979 yazmaya calistigimi anlar umarim.Asil demek istedigim noktalama isareti kullanmayin idi.

Your application to Mount&Blade Warband Beta Test has been recorded. Thank you very much for your application. We will contact you via e-mail as soon as beta testers have been picked out.
tamam bu yazı yazdı; ama şimdi ne olacak? :grin:

hadi bakalım bende attım olurda test ederiz inş.
Acaba admin master gibi seyler olurmu?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom