Mount&Blade: Warband - BannerPage 3.0 Türkçe Yama Çalışması [ÇEVİRİ DURDURULDU]

Users who are viewing this thread

M&B: Warband - BannerPage Mod 3.0 Türkçe Yama

İnternetten araştırdığım kadarıyla bu oyunun birkaç dil desteği var fakat böyle güzel modun Türkçe seçeneğinin olmaması canımı sıktı. Hem bu yüzden hem kendimi geliştirmek amaçlı modun Türkçe'ye lokalizasyonunu yapmaya karar verdim. 11.10.2022 itibariyle başlamış bulunmaktayım.

Çevirmem(iz) gereken 21.000 satır mevcut.
Tamamını bitirmeden paylaşmayı düşünmüyorum ama yanıma birkaç kişi katıldığında bunu tartışmayı veya talep doğrultusunda %50 & %75 ilerlemeye geldiğinde paylaşamayı düşünüyorum.

Güncellemeleri burada ve Mod'un Localization sayfasının yorumlarında paylaşacağım.

mod_manual.jpg

strip.jpg

BannerPage modunun ana sayfası: https://www.moddb.com/mods/bannerpage

Yardım etmek isteyen arkadaşlara kapım açık, ne kadar birlik olursak o kadar kısa sürer ve istikrarlı bir çeviri olur.
Tabii ki emeklerimiz boşa gitmeyecek. Çeviriyi bitirdiğimizde bildirme faslında bütün creditleri mod yapımcısına söylemek için beraber iletişime geçeceğiz sonra içeriği teslim edeceğiz. Şu anda tek kişi olduğumdan destek olacak, kararlı kişileri beklerim. : )

Bana Discord, Steam ve Twitter üzerinden ulaşabilirsiniz.

Discord: blackbaduvan#2235

Tüm haklar modun sahibine aittir.
All rights reserved to mod creator.​

Last edited:
Maalesef üzücü bir haberle geliyorum, lokalizasyon işlemini bazı sebeplerden ötürü durdurmuş bulunmaktayım. Bana eşlik eden kimse yok, olsa belki devam edebilirdim ama bu şekilde devam ettiremeyeceğimi düşünüyorum. Tam zamanlı işe başlayacağım, diğer kişiler de kendi sebeplerinden ötürü çeviriye devam etmeyi bıraktılar. Ben kendim devam ettirmeye çalıştım ama zorlanıyorum. Ulaşmak isteyen olursa e-posta adresimi ve Discord'umu bırakıyorum. Şu zamana kadar sadece game_strings.csv'yi biraz çevirebildim. İsteyen kaldığım yerden devam edebilir. Google Drive Link
e-posta: [email protected]
discord: blackbatuhan#2235

Çeviri zor iş Hikayeli modlar yada ''Calradia Overhaul + Three Kingdom Factions'' gibi modları çevirmek zor iş Türkçe Karakter sorunu ayrı bir dert ben Tüm birlikleri çevirmeme rağmen hatalar çıkıyor çeviride.

Back
Top Bottom