Mount & Blade Warband Açılışta Hata Raporu (ÇÖZÜLDÜ)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Selam arkadaşlar sorunum şöyle warband'ı başlatıyorum. Başlangıç videosunu escape leyip geçiyorum, sonrasında ekrana hata raporu geliyor.

Bkz. http://i53.tinypic.com/6r3fhl.jpg

Bilmek isteyenler için sistem özelliklerim şöyle:

İşletim Sistemi: Windows XP Professional SP3
RAM:                4GB (Ama 3,25 GB gözüküyor.)
İşlemci:            Pentium(R) Dual Core CPU E5300 @ 2.60 GHz 2.61 GHz
Ekran Kartı:      Ati Radeon HD 4350 512 mb

Oyunu kaldırıp yeniden yükledim, işe yaramadı.
Dün oynayabiliyordum! Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

EDIT@ Arkadaşlar Yellow Flash adlı arkadaşın çözüm önerisini denemeyi unutmuşum. Denedim çözüm bu kadar basitmiş. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar özellikleri düşürüp açınca oyunu kapatın, sonra özellikleri istediğiniz seviyeye getirirseniz yine çalışacaktır. Yellow Flash'e çözümü için teşekkürler:

Yellow Flash said:
Özellikleri düşürüp dene.

32 bit işletim sistemleri 3.25 gb adresler ramin ama 64 bit 64 gb kadar adresler combofix uygula virüs taramasından geçir oyunu bir daha kur bunları tek tek uygualrsan çözülür

Nortonu tek geçerim demo sürümü bile en iyi şeiklde koruyor ayrıca onun çalışan tek bir crackini veya keyini bulamazsın adamlar sürekli güncelliyorlar bir gün içinde 3-4 yama çıktığı bile oluyor direk çözüm buluyorlar hatta şu sürekli exe üreten virüsü bir tek o yakalayabilmişti ve oda kullanımı geçmiş versiyonuydu o derece etkili olmazssa senin için başka bir çözümüm var onu sonra anlatırım

AltairIbnLa-Ahad said:
Selam arkadaşlar sorunum şöyle warband'ı başlatıyorum. Başlangıç videosunu escape leyip geçiyorum, sonrasında ekrana hata raporu geliyor.

Bkz. http://i53.tinypic.com/6r3fhl.jpg

Bilmek isteyenler için sistem özelliklerim şöyle:

İşletim Sistemi: Windows XP Professional SP3
RAM:                4GB (Ama 3,25 GB gözüküyor.)
İşlemci:            Pentium(R) Dual Core CPU E5300 @ 2.60 GHz 2.61 GHz
Ekran Kartı:      Ati Radeon HD 4350 512 mb

Oyunu kaldırıp yeniden yükledim, işe yaramadı.
Dün oynayabiliyordum! Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
ilk olarak windows 64 bit kullan ramlerin tamamı için.
2-) o hata genelde veriliyor patchle düzeltileceğini umarım

ben yazdım zaten 64 bitin ne kadar adreslediğini, ayrıca pcde büyük ihtimal virüs var temizlemedikçe olmaz üstüne 50 tane patchde gelse düzelmez tekrar bozulur

UngaBunga said:
ben yazdım zaten 64 bitin ne kadar adreslediğini, ayrıca pcde büyük ihtimal virüs var temizlemedikçe olmaz üstüne 50 tane patchde gelse düzelmez tekrar bozulur
:grin: tamam yeni gördüm yorumları okumamıştım direk probleme bakıp yorum yazdım ben xP

bu hata bende MEDİAVAL LORDS da gerçekleşmişti sildim yükledim falan olmadı anlamadım bende

Nod32 deneme sürümü indirdim tarattım, fazla tehlikeli bir şey çıkmadı (trojan vs.). Sorun hala aynı başka çözümler bekliyorum. Ayrıca dosyaları da çoğu kez doğrulattım. Oyunu sildim, kurdum. Olmuyor...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom