WB Mount & Blade | Roleplay Rehberi

Users who are viewing this thread

Rehber PW moda göre hazırlanılmış bir rehber yani oynamadan yorum yapman yanlış.

Kardeşim ben oyunu değerlendiriyorum mod ile eklenen birşey beni ilgilendirmez oyunun düz modsuz halinde olması gerekiyor ayriyetten PW yada başka bir mod MB RP yapmak için uygun bir oyun değil açık harita yok serbestlik yok bence Skyrim oyna RP neymiş anlarsın.

İşte PW mod oyunu açık dünya haline getiriyor zaten
Awake said:
Roleplay Rehberi
Uygun Modlar: [PW]Persistent World , [PF]Persitent Frontier , [PE]Persistent Empires
Uygun oyun:Mount & Blade Warband
Başında zaten yazılmış bu Native' e ait bir rehber değil. PW modla oyun açık dünyaya dönüşüyor. PW mod sayesinde çiftçi, doktor, hancı vb. meslekler edinebiliyorsun ve bunları gerçekçi bir şekilde yapmak zorundasın yani gerçek bir RP deneyimi oluyor. TES oyunlarından çok daha fazla RP yapıyorsun.

Eğer Bannerlord'da roleplay tabanlı modlar olursa çok daha güzel olacaktır. Bu durumda Hard-RP diye isimlendirebileceğimiz bir sunucu mutlaka açılacaktır.

Bannerlord da roleplay konusunda bir adım daha ileriye gidileceğinin kanısındayım. Ama her zamanki gibi yine egoist insanlar tatmin olmak için rahatsız eden yollara akın edinceye  dek güzel rp'mizi sürdürebileceğini düşünüyorum. .

Back
Top Bottom