Mount&Blade Karakterinizi Hikayeleştirin

Users who are viewing this thread

lider.gökhan said:
işte hilesiz tek hesabımı sunuyorum :grin: 126 günlük (oyun günü)

screenhunter01jul302125xk8.png

envanter

screenhunter02jul302127xm4.png

kişilik

screenhunter03jul302128kv9.png

karakter

orduya gelirsen ben tek kişilik bir orduyum :grin:

bu arada bu konununda sabitlenmesi çok iyi olmuş.                                                                                                                HİLESİZSE SAMURAY KASKI NERDEN GELİYOR ACABA TAABİ Kİ CHEATMENU DEN  :grin:

resmim yok ama
Güç=30
diğerleri 15 fire and sworda moskovoda 1500 askeri var isveçi full aldım ama komik bi şey oldu bilmiyodum kraliçeyi yanıma aldım nam 1930 bu arada neyse kraliçeyi yanıma aldım isveçi ele geçirince kadın tahta geçti bende artık hismetinizden istifa ediyoruma bastım bi baktım moskova gitti moskova onun oldu gitti 1500 asker :sad:

lider.gökhan said:
işte hilesiz tek hesabımı sunuyorum :grin: 126 günlük (oyun günü)

screenhunter01jul302125xk8.png

envanter

screenhunter02jul302127xm4.png

kişilik

screenhunter03jul302128kv9.png

karakter

orduya gelirsen ben tek kişilik bir orduyum :grin:

bu arada bu konununda sabitlenmesi çok iyi olmuş.

Arkadaş olayı yanlış anlamış kardeş o çin kaskı ne yapıyor envanterde ? Çok hilesiz bir çar devam et.

Arkadaş olayı yanlış anlamış kardeş o çin kaskı ne yapıyor envanterde ? Çok hilesiz bir çar devam et.

Tanıtıyorum ama resimsiz ileride resim olabilir yeni yazdım ;

Eternal : pis bir ergenlikten yeni çıkmış , aklı 1karış havada bi çocuk..

Lord Klargus : Bunu biliyosunuzdur herhalde...

Güzel kızlar : Eternal bunları kesmeye çalışır ama ne yazık ki sevgilileri vardır sonrası kötü biter ..

Güvercin : MB de hiç merak ettiniz mi nasıl bu kadar hızlı mesajlar iletiliyor. İşte bu güvercin in işi ..,

Floris modda yeni karakter açtım. açalı İki-üç gün oluyor. Kendisi bir Svadya derebeyi, ve bir zamanlar sınır bölgesi olan Nomar köyünün lorduydu. Nordlar, Rhodoklar ve Khergitlerle savaşlar patlak verince nomar köyünün bağlı bulunduğu Uxkhal da Nordlara geçti. Böylece ben de topraksız kaldım. Şu anda barış var, dolayısıyla herhangi bir fetih yapılmıyor. Krala ne kadar dil döksem de savaşmaya ikna edemiyorum (ikna becerisi: 0).

Günler geçiyor ve bir türlü savaş kararı almıyor bu Harlaus iti. Hayır isyan etmeyle tehdit etme falan olsa edicem. Lord olarak tek bir köye bile sahip değilim, adam benden itaat bekliyor sonuçta. Şovalyeleri de kuru ekmekle beslemiyoruz hani. Ayrıca bir sürü savaş kazandım, düşman lordlarını tutsak ettim falan. Zaten iki tane nord lordunu birbirine bağlayıp nereye gittimse arkamdan sürüklerken, yani tam keyfin doruklarındayken gitti barış imzalayıp adamları salmadı mı? İyice fitil olmuştum zaten. Hikaye yazacak halim yok, bi ara karakterimi tanıtırım da şimdilik şöyle bir acımı paylaşayım dedim :smile:

Master Ronin said:
Floris modda yeni karakter açtım. açalı İki-üç gün oluyor. Kendisi bir Svadya derebeyi, ve bir zamanlar sınır bölgesi olan Nomar köyünün lorduydu. Nordlar, Rhodoklar ve Khergitlerle savaşlar patlak verince nomar köyünün bağlı bulunduğu Uxkhal da Nordlara geçti. Böylece ben de topraksız kaldım. Şu anda barış var, dolayısıyla herhangi bir fetih yapılmıyor. Krala ne kadar dil döksem de savaşmaya ikna edemiyorum (ikna becerisi: 0).

Günler geçiyor ve bir türlü savaş kararı almıyor bu Harlaus iti. Hayır isyan etmeyle tehdit etme falan olsa edicem. Lord olarak tek bir köye bile sahip değilim, adam benden itaat bekliyor sonuçta. Şovalyeleri de kuru ekmekle beslemiyoruz hani. Ayrıca bir sürü savaş kazandım, düşman lordlarını tutsak ettim falan. Zaten iki tane nord lordunu birbirine bağlayıp nereye gittimse arkamdan sürüklerken, yani tam keyfin doruklarındayken gitti barış imzalayıp adamları salmadı mı? İyice fitil olmuştum zaten. Hikaye yazacak halim yok, bi ara karakterimi tanıtırım da şimdilik şöyle bir acımı paylaşayım dedim :smile:

Geçmiş olsun kardeşim :grin:

Western modu var yasaksa kaldırırım hoşunuza gittiyse ne mutlu bana

Juarez McColn.

Bir Meksikalı ve sıradan bir çiftçi. Geceleri dolaşmayı sever ve ateş başında gecenin karanlığında kitap okur. Felsefeyi seven bir insandır ve ağzında her zaman bir yaprak yada cigara bulundurur. Remington silahını kullanır.

Europe 1200 oynuyorum. Karakterimin adı:
Sire Wesley de Marshall  :cool:
İngilizdim, tüm topraklar kralın. Heryeri kendine veriyor. Bu nedenle tüm lordlar ayrıldı. Sonra bende ayrıldım. Toulose kralligindayim. Aragornlarla savastayiz.

Wesley Sneijder said:
İngilizdim, tüm topraklar kralın. Heryeri kendine veriyor. Bu nedenle tüm lordlar ayrıldı. Sonra bende ayrıldım. Toulose kralligindayim. Aragornlarla savastayiz.

donmuyo mu oyunu oynarken

fatih sultan ramazan han said:
Wesley Sneijder said:

donmuyo mu oyunu oynarken
Hangi nedenden dolayı donsun?
Harita mı?

Back
Top Bottom