Mount & Blade II: Bannerlord

Kako vam se svidja bannerlord?

  • Odlicno:D

    Votes: 55 51.4%
  • Fino:)

    Votes: 33 30.8%
  • Dobro:|

    Votes: 9 8.4%
  • Lose:P

    Votes: 4 3.7%
  • Raspada se! 3:D

    Votes: 6 5.6%

  • Total voters
    107

Users who are viewing this thread

Materijali od Gamescoma 2018 danas ako netko još nije vidio.
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,378752.0.html
U prvom spoileru je snimljena video prezentacija.

Sviđa mi se sve što vidim, o datumu izlaska igre pričaju oko 05:00 min (čitam titlove), naravno rekli su neznaju kad će xd
Neće izaći ove godine to je sigurno, mislim niti i sljedeće godine :dead:
 
Nezgodno, development traje toliko dugo da su skoro izgubili sav hype koji su imali.
A da ne pričamo o tome što su s nevjerojatno preranom najavom nove igre odbili dosta ljudi od modiranja Warbanda.

Ali šta je je, igra izgleda puno bolje.
 
Ako koga zanima beta/EA https://twitter.com/Jabdimelborn/status/1034767208310865920

Stvarno je izašlo puno streamova iz Gamescoma, nisam niti pola pogledao, ne stignem :dead:
 
Na zalost, mislim da ovo nema nikakve veze sa bannerlordom. Pre nekog "relativno kratkog" vremena su izbacili verziju za konzole. Mislim da jednostavno imaju neke ljude koji rade na warband portovima, a da ti ljudi nemaju nikakvih dodirnih tacaka sa bannerlordom. U suprotnom je ovo sto rade totalni apsurd.
 
Isse :Bazinga!:

EDIT:

U zadnjem blogu spomenuli su nadolazeću betu.

"Of course Skirmish mode, like other singleplayer modes, is still under development and there is still a lot of work needed to fine tune and balance everything. To do this more efficiently, we are planning to carry out a closed singleplayer LARP where we hope to get help and feedback from members of our community.

We realise that this overview of Skirmish has probably raised a lot of questions about singleplayer in general, especially for Warband veterans. However, fear not! We will discuss much more about singleplayer in future blogs, including Warband’s new class system, matchmaking, additional game modes, and, of course, details about the upcoming closed LARP!"

https://www.taleworlds.com/en/Games/Warband/cut content/103

Lijepo, samo što mi to znači da BL-a ne bude još dosta vremena. Predviđam da LARP bude izašla u zadnjem kvartalu ove godine, pa onda još pola godine ili više budemo tesali LARP, možda čak godinu dana, zatim BL izađe. Rekao bih krajem 2020. godine, ne bi me čudio izlazak u 2021. :facepalm:

EDIT 2:

IrEwhAy.png

:mrgreen:
 
tkBlttg.jpg


Kao prvo, nas momak dominira kao sto bi i trebalo

Kao drugo, vi ga drzite dok ga ja mucim dok nam ne isprica sve detalje

Kao trece, meni nekako clanky izgleda, ne mnogo bolje od WB-a  :meh: (BLord, ne Gani)
 
Ako je neko zainteresovan da bude u beti neka se javi , probac uda ga ubacim preko Calluma.

Inace beta ko beta, puna bugova , cak i sa odlicnim racunarom jako los FPS.

Sto se tice kontrola , manje vise kao warband.

Grafika odlicna , animacije veoma fluidne. Levo,desno,gore,dole napadi takodje i blokiranje. Takodje nova stvar je da se sa stitom isto blokira manuelno tj levo,desno,gore,dole.
 
Varadin said:
Ako je neko zainteresovan da bude u beti neka se javi , probac uda ga ubacim preko Calluma.

Inace beta ko beta, puna bugova , cak i sa odlicnim racunarom jako los FPS.

Sto se tice kontrola , manje vise kao warband.

Grafika odlicna , animacije veoma fluidne. Levo,desno,gore,dole napadi takodje i blokiranje. Takodje nova stvar je da se sa stitom isto blokira manuelno tj levo,desno,gore,dole.
Nasao sam neki link open bete i prijavio sam se, da li je to dovoljno? Ukoliko nije, bilo bi lepo ako bi mogao da me ubaciš jer sam jako zainteresovan ! Ovo mi je bukvalno omiljena igra :grin:
 
Samo nisam uneo CD key, tek sam kasnije provalio to polje, sad se tripujem da bez CD key-ja (npr Warbanda) nisam visoko na listi prioriteta, a još više me strah da se 2 puta prijavim  sa istom adresom....
 
Silver Wolf said:
Jel dolaze modding tools u tom paketu?

Ako ne, ja preskačem do neke stabilne release verzije.  :razz:
Moding tools dolaze tek sa full release, znači ni marta 2020, nego tek kada je doteraju za verziju 1.0, znači dugo nakon Early Access verzije.
Callum_TaleWorlds said:
@NPC99 - It is highly likely that we will release the modding tools alongside the full release and not before.
 
Back
Top Bottom