Mount & Blade II: Bannerlord

Kako vam se svidja bannerlord?

  • Odlicno:D

    Votes: 55 51.4%
  • Fino:)

    Votes: 33 30.8%
  • Dobro:|

    Votes: 9 8.4%
  • Lose:P

    Votes: 4 3.7%
  • Raspada se! 3:D

    Votes: 6 5.6%

  • Total voters
    107

Users who are viewing this thread

Granice kad bi uveli bilo bi dobro i onda dodali vise politickih opcija vezanih za granice. i malo teren da promjene, sve same ravnice i sume jbt. Gdje su mocvare, jezera, normalnije rijeke, pa onda da postoje planine i u pustinjama ko sto i postoje. Po meni treba realniji i raznovrsniji reljef nego sto je u warband-u i jos da se uvedu godisnja doba. Kod vaegira uvjek snijeg (sta taj narod jede uopste :grin:) a malo preko puta kod nordijaca ga nikad nema ( i ne svidja mi se samo sto nordijci imaju takvo ime jer su oni likovi iz istorije kolko ja znam a ne izmisljeni narodi kao ostali u kalradiji). To je sve sto bi po meni poboljsalo mount and blade . A sto se tice grafike vise sam volio oblivion nego skyrim. :grin:
 
Kako god ispao, kada izađe Bannerlord napokon se vraćam M&B-u.
Warband sam preskočio iz nekih razloga.
Mislim dobra je igra, ali nije veliki napredak od originala.
Ono što moram priznati je da ima više modova. I to jako dobrih. :grin:

Nadam se da će Bannerlord malo olakšati modiranje i imati nešto slično TES construction setu.
Sjećam se da se to spominjalo negdje za vrijeme prve najave.
Sve ostalo je bonus.
 
Ja imam jedan strah.. Po mom misljenju izasao je M&B:W pa je izaslo nekoliko uglacanijih igrica-kopija koje su bolje prosle jer imaju ono nesto nazovimo "glupavo" sto masa voli.. E, sad, ja se bojim da Bannerlord ne povuce na te igrice nego da nastavi sa jedinstvenom lepotom koju M&B serijal ima.. Ako me neko razume ?
Grafika moze biti bolja od stare ali ne bih mario jer sustina igrice nije u grafici.. i vec znam da cu provesti dane igrajuci Bannerlord-a..
 
Nove slike od danas (09/12/2013):
twdd_02_khuzait_village_brush.jpg
twdd_02_battanian_town_noon.jpg
twdd_02_battanian_town_night.jpg

Došlo od ovog bloga:
http://www.taleworlds.com/en/Games/Bannerlord/Blog/3


EDIT (21/12/2013):
http://www.taleworlds.com/en/Games/Bannerlord/Blog/4
Izgled inventara:
twdd_03_inventory.jpg
Po toj slici imamo 4 weapon slota kao i do sada, dok za armor tu je novi slot za ramena, također imamo zaseban armor slot za svog konja, rekao bih genijalno.
Nije mi jasno što znače ova tri slota ispod weapon slota. Prsten, ogrlice, narukvice možda?
 
Hay guys!
Srecna nova!!!
Pa ovako, dali iko zna tacan datum izlaska "Mount & Blade II: Bannerlord" ??????
Odgovorite, unapred hvala !!!  :?:  :neutral:
 
Ne bi trebalo potrajat toliko dugo, mislim TW je sada puno veći tim i sve, mada meni odgovara da izađe za jedno 16-18 mjeseci, još puno posla oko moddinga!  :razz:
 
Da, može biti. U donjem desnom kutu u grmlju, netko je dobro primjetio na english forumu, leže jedne ljestve, ljudi slijeva idu ih podignuti, tako se čini, znači neće biti samo jedne ljestve i opsadni toranj, nego nekoliko više ulazaka će biti :smile:
 
Meni bi odgovaralo da izadje u toku narednih 16-18 meseci jer mi treba novi PC od 1500e-2000e nista manje a Graficka ce bit Titan ili ona nova AMD- najbolja
Ima da radi po mesec dana bez gasenja  :grin:  :cool:
[size=12pt]A i za GTA V ga spremam!!![/size]  :grin:


A u vezi M&B II Bannerlord ja sam pre pola god. procitao na nekom forumu da ce izaci ove god. i to nedje u Martu???
Izgleda da je bila dezinformacija  :mad:  :evil:
 
Свака част на 'насловима' слика, врло се лепо насмејах а и увек је добро видети тај наш локални хумор.
 
Kako se vama svidja izgled inventara ?

Ja pretpostavljam da ce biti laksi za koriscenje ali mi se ne svidja "izgled" izgled ne znam da l je detinjasto rec koju bih iskoristio da ga opisem..
 
Back
Top Bottom