Mount & Blade II: Bannerlord

Kako vam se svidja bannerlord?

  • Odlicno:D

    Votes: 55 51.4%
  • Fino:)

    Votes: 33 30.8%
  • Dobro:|

    Votes: 9 8.4%
  • Lose:P

    Votes: 4 3.7%
  • Raspada se! 3:D

    Votes: 6 5.6%

  • Total voters
    107

Users who are viewing this thread

Piconi said:
Jel ima spear/pike bracing? To bi bila ludost da se ne ubaci kad je u Warbandu od Florisa pa nadalje u bezbroj modova bilo i to uspešno ...

Mislim da ovo nije tako ključan feature kao jedan npr. overhead stab, kojeg hvala bogu imamo.

Nemoj me krivo shvatiti dobar je feature, ali sa kratkim kopljima taj feature nema baš toliko smisla, i ne znam koliko bi se bracing koristio sa istima. sa pajkovima doduše da, a pajkova najviše ima u pike & shot igrama. Wfas je primjer iste. tamo je bracing bio usavršen (a i sp bitke općenito)

bit će pajkova u bannerlordu tako da feature je poželjan, ali ne mislim da je ključan. definitivno bi pomogao razlikovati pajkove i pike gameplay još više od običnih koplja.
 
Pričam iz perspektive fana, obzirom da niti sam igrao betu, niti sam video nešto puno spear gameplay-a (pike nisam ni video).
Ja ni jedan od ta dva feature ne smatram ključnim, ali bi prema meni značajno produbili gameplay.

Ako ili kad uđem u betu, razumeću o čemu mi pričaš, do tada smatram sebe za pasioniranog noob-a ?

Edit: Još informacija od lika koji je samo skrolao po skill/perk tree, encyclopedia i domestic policy
 
Back
Top Bottom