Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Suç bizde mi acaba diye söylemiyorum, No man sky'ı topa tuttukları gibi topa tutamadık, herifler senede 2-3 tane büyük güncelleme getiriyodu kaç senedir, hani gelen yenilikler de no context değil, hepsi bir birini tamamlar nitelikte şeyler, bannerlord'a bakınca büyük bir yenilik olsa dahi "bunu getirene kadar keşke önceliği şuna verseydiniz" diyoruz, şehirlerin içi bizim için çok önemsiz şehir senaryosu ekleniyo ve bunda bir nitelik arıyosun, iyi de neden ? Her savaşta fethettiğim şehir bana farklı bir duygu yaşatsın diye mi yoksa sen o şehire zibilyontane rpg öğesi ekledin yer yetmedi de ekstra sahne mi ekleyelim hazır genişletmişken felan mı dedin, yada getireceksen bir şeyler söyleyin, biz bunu bunu eklicez ama sahneleri yenilememiz lazım diye ama yok.

ya olamaz ya
net 2 gün oldu mod listemi yaptım tüm modlar içerisinde aradım taradım şunu oynayacağım bunu oynayacağım falan diye. çalıştıramadıklarımı discord dan buldum tamir ettirdiklerim bile oldu dün ve bugün yani 2 gün oynadım ve şimdi bilgisayarı bir açtım 1.8 gb güncelleme...

ölmezsem bu mod cikar aga ama sp ye yapmiyoruz mp icin bu.
Bu modu değil ya genel olarak kast ediyorum yani. Warbanddaki kadar mod çeşitliliği Bannerlorda da olur mu? Diplomasi, selçuklu, roma, timur modu gibi. Bu size bakıyorum da şaheser şeyler yapıyorsunuz, acaba single için de bir şeyler görür müyüz bu tarz mod yapımcılarından? Sıkılmadılarsa eğer tabi

Bu modu değil ya genel olarak kast ediyorum yani. Warbanddaki kadar mod çeşitliliği Bannerlorda da olur mu? Diplomasi, selçuklu, roma, timur modu gibi. Bu size bakıyorum da şaheser şeyler yapıyorsunuz, acaba single için de bir şeyler görür müyüz bu tarz mod yapımcılarından? Sıkılmadılarsa eğer tabi
Yeni kralliklar ekleyen overhaul modlarin cikip cikamayacagini bilemem ama europe map modu yüzünden isleri daha kolay eger bi takim kurulup yapicaklarsa.

oyun düzgün bi şekilde,tam olarak yayınlansa kesinlikle muhteşem modlar gelecektir.benim o konuda bi şüphem yok şahsen...ama,oyun sorunsuz ve tam sürüm olarak verilir mi bigün işte o mesele :smile:

Merhaba, Bannerlord için kaliteli osmanlı modu önerileriniz var mı? Veya yapım aşamasında olan bir mod ile ilgili bilginiz var mı? Yeniçerilerin, zırhlı sipahilerin, Orta Çağ şövalyeleri'nin olduğu bir mod.

Back
Top Bottom