Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

@e222143
mezun-plaket-1.png

Bu kadar kısa zaman içerisinde neler eklenebilecek gerçekten ben de merak ediyorum. Eğer tam sürüm çıkışı erteleseler bile ne kadar erteleyebilecekler daha ve o süre içerisinde de neler yapılabilir acaba? Sanırım daha uzun bir süre biz oyuncuları memnun edemeyecekler diyeceğim ama şimdi @Royalus gelip "Memnuniyet ve TW" diyecek diye korkumdan bir şey diyemiyorum. :smile::smile::smile:
Est. beyim sana karşı değil tepkim herzamanki gibi TW'ye.:grin:

Hahaha.
2 yıldır şu, "oyun erken erişimde, nasıl bir nefret beslemişsiniz oyuna yahu, durun bi tam sürüme çıkınca görüşürüz, siz zaten hep kötülüyorsunuz herşeyi" havasında olanlar nerede bilen var mı?
Kurulan cümleye bak:
“These two years have been a long and challenging road”, said Armagan Yavuz, CEO of TaleWorlds Entertainment, in a statement today. “Developing a massive and complex game such as Bannerlord, for several platforms, and in the middle of a pandemic, is no easy task – and I’m incredibly proud of our team for its relentless, brilliant work. Despite the challenges, it’s also been a rewarding path: we’ve found many synergies that we weren’t initially expecting between consoles and PC, synergies that have made the game grow and be better than it would have been in other circumstances. We’re looking forward to putting the game in the hands of our amazing community, which has been supporting us in consoles since Warband”.
Umarım ibret alması gerkenler almıştır da laf yetiştirmek yerine artık kaparlar çenelerini. Şu oyunu konsolda alanlar da şu saatten sonra saftır. Selametle.

1 yıldır foruma girmiyordum tam sürüm haberi alınca bi bakiyim dedim şu oyunu hala savunanlar varmış pes :smile: mpsi harika ama spsi bomboş oyun açıkçası sp de milletin ssdsi yok diye konuşma ekranlarını bile downgradeledi herifler mobil oyun gibi cutsceneler (cutscene bile değil bildiğin gif) koymuşlar warbanddaki evlenme sahnesi bile daha iyiydi neyse iyi geceler tam sürümde bir daha görüşmek üzere :smile:

1 yıldır foruma girmiyordum tam sürüm haberi alınca bi bakiyim dedim şu oyunu hala savunanlar varmış pes :smile: mpsi harika ama spsi bomboş oyun açıkçası sp de milletin ssdsi yok diye konuşma ekranlarını bile downgradeledi herifler mobil oyun gibi cutsceneler (cutscene bile değil bildiğin gif) koymuşlar warbanddaki evlenme sahnesi bile daha iyiydi neyse iyi geceler tam sürümde bir daha görüşmek üzere :smile:
Yok hocam savunan birse oyunun gerçeklerini söyliyen 10 yani artık herkes neyin ne olduğunun farkında, kimsenin fan boyluk yapmaması gerek hele hele türklerin gururu dediğimiz bir oyun serisinin böyle rahat rahat gezip ortaya koyduğu markanında sevilmemesi, çok kötü zaten yüz yılda bir ülkemizden oyun çıkıyor oda böyle para gözlüğe başlaması çok çok çok kötü birşey...

Bildiğimiz kadarıyla TW Gamescom'a katıldı ama henüz ses soluk yok. Bir yayın, duyuru, gelecek planlarıyla ilgili bilgi (:grin: :grin: :grin: :grin:) falan paylaşılmayacak mı? En azından standa gidip 3-5 bilgi getirecek yayıncıları bekliyorum.

Bildiğimiz kadarıyla TW Gamescom'a katıldı ama henüz ses soluk yok. Bir yayın, duyuru, gelecek planlarıyla ilgili bilgi (:grin: :grin: :grin: :grin:) falan paylaşılmayacak mı? En azından standa gidip 3-5 bilgi getirecek yayıncıları bekliyorum.
Dün akşam bekledik ama tık yoktu bu akşam çıkabilir belki 28'ine kadar beklicez bakalım :grin:

Tam sürümün çıkmasının tek güzel yanı TW mod geliştiricileri ve oyuncuların arasından çekilmesidir.
Bruh moments öyle bir andır ki modlar için sevinirken güncellemeye devam edeceklerini duyururlar :grin: Madem devam edecek neden tam sürüm oldu? Tam sürümden sonra gelecek her güncelleme Minecraft güncellemeleri büyüklüğünde olmalı.

Tam sürümden sonra gelecek her güncelleme Minecraft güncellemeleri büyüklüğünde olmalı.
Yıllardır oynamasam da arada güncellemeleri takip ediyorum adamlar oyunları deli gibi oynanmasına rağmen zaten para geliyor diyip salmak yerine büyük güncellemeler getirmeye devam ediyor helal olsun.
Bu arada devam edeceklerine dair olan yazıyı/postu nerede bulabilirim

Oyunu tam sürüme çıkardıktan sonra da tıpkı erken erişimde olduğu gibi oyunu etkileyecek, save dosyasını çöp yapacak patchler geleceğini tahmin ediyorum ama kabullenmek istemediğimden ses etmiyorum. Tam sürüme çıktı mı çıktı olacak işte. O kadar diyalog, şehir ve köylerin farklılaştırılması, şu kampanya haritasında her bölgenin savaş haritasına taşınması olayı vs. bunların hepsi yetişecek mi sanmam. Tam sürümden sonra da devam ederler bence bu geliştirmelere. Bu oyun büyük ihtimalle ilk başta sakat doğdu ve bu yüzden düzeltilemiyor. Cyberpunk v2.

Abi herkes kendine göre bir şey yazmış haklılar da o yüzden ben sadece diyorum ki şu oyunu crashsiz tam sürüme(ne kadar tamsa artık xD) çıkarsınlar Allah'a şükür diyecem hiç başka ekstra bir şey daha eklemeye çalışmasınlar çünkü beceremiyorlar bu sefer o yeni ekledikleri şeyden dolayı crash yiyoruz aman ellemesinler tam sürüme çıkardıktan sonra da sakın ama sakın ekstra güncelleme getirmesinler mod yapımcılarını bari rahat bıraksınlar adamlar beş kuruş almadan bi ton yenilik getirdi oyuna ve bu modlar aslında zaten oyunda olması gereken temel özellikler ama malum TW yapmayınca bunları modçular bunlarla uğraşmak zorumda kalıyor ben hatırlıyorum warband oynarken hiç böyle basit modlar yüklemezdim çünkü gerek yoktu oyun zaten güzeldi anca işte büyük modları yüklerdim anno domini osmanlı senaryosu vs diyeceklerim bu kadar @DutchVan1881 haksız mıyım kankam :grin:

Back
Top Bottom