Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

1.8 betadan çıkmış

Steam başarımları test etme amaçlı birkaç tane test başarım eklenmiş.Bu tür küçük detaylar tam sürümün yaklaştığını düşündürüyor.Fakat tam sürüm için oyun hazır mı ? v2.0 yeterli olacak mı ?

Steam başarımları test etme amaçlı birkaç tane test başarım eklenmiş.Bu tür küçük detaylar tam sürümün yaklaştığını düşündürüyor.Fakat tam sürüm için oyun hazır mı ? v2.0 yeterli olacak mı ?
Beni sinirlendiren durum bu maalesef.Tam sürüm bu şekilde çıkamaz.
Bu oyunla alakalı tek öveceğim konu MP dövüş mekaniğinin harikalığıdır.Server çökme durumlarını aşamamaları çok büyük rezillik.Dün 30 maça girmişimdir belki 0 çökme oldu çok şaşırdım umarım kalıcı olur bu.
Hem günlük dozum hem ilhamım olan üstadımdır izleyinde kanıt olsun.

şivatrimiş mongüğümüş falan filan kalır bu dövüş mekaniğinin yanında net.

Last edited:

Nazzı yani :grin:

Sonunda büyük ve kutlu gün gelmiş, işin garibi 25 Ekim doğum günüm :smile:

Oyunu şu konsollara çıkarıp rahatlasınlar bari, sanarsın buralara konsol kitlesi ile geldiler. Oyunu geliştiricez ayağına resmen konsol için vakit kazandılar iki senedir. Neyse en azından tam sürümde güzel modlar gelir biz de oynarız.

Peki bu kalan son 2 ayda neler değişecek? :smile:
Betaya bir patch daha ekleyecekler sonra da tarihe kadar o patch ana sürüm olacak. İçeriğinde de banner ve başarım sistemi falan olacak. Benim tahminim bu.

Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Sonunda her patch mod bozma olayından kurtulucaz öte yandan da oyunu bu haliyle tam sürüme çok uzak görüyorum. Aynı şekilde yamalar gelecekse(gelmesi gerekiyor) tam sürüme çıkmanın ne anlamı kalacak. Kafada deli sorular.

Edit: Çok çok çok düşük bir ihtimal: Oyunu hiç işleri yokmuş gibi piyasadaki tüm konsollara birden çıkartıyorlar. Rockstar bile GTA 5'i önce PS sonra PC'ye çıkardı. Belki 25 Ekim'den sonra konsol yükü kalkar da adam akıllı patchler görürüz.

Ben anlamadım battle terrain için gerekli 149 map? (sayısını unuttum) geldi mi? Veya tüm kale köy ve şehirler şuan birbirinden farklı mı? Farklıysa bile bunların sefer haritasındaki görünüşleri de fiziksel hallerini yansıtıyor mu? Bunlar olması ve kendilerinin de olacağını söylediği şeylerdi

Betaya bir patch daha ekleyecekler sonra da tarihe kadar o patch ana sürüm olacak. İçeriğinde de banner ve başarım sistemi falan olacak. Benim tahminim bu.

Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Sonunda her patch mod bozma olayından kurtulucaz öte yandan da oyunu bu haliyle tam sürüme çok uzak görüyorum. Aynı şekilde yamalar gelecekse(gelmesi gerekiyor) tam sürüme çıkmanın ne anlamı kalacak. Kafada deli sorular.

Edit: Çok çok çok düşük bir ihtimal: Oyunu hiç işleri yokmuş gibi piyasadaki tüm konsollara birden çıkartıyorlar. Rockstar bile GTA 5'i önce PS sonra PC'ye çıkardı. Belki 25 Ekim'den sonra konsol yükü kalkar da adam akıllı patchler görürüz.
Konuyu çok net ve güzel özetlemişsin. Tam sürümle alakalı ek olarak söyleyebileceğim, oyunda bulunan çeviri, grafiksel ve oynanış hatalarının büyüklerinden kurtulacağız anlamına gelecektir. Dediğin gibi konsol yükü kalkınca oyuna gelmesi gereken normal içerikler artık düzgünce gelmeye başlar inşallah.

Uzun zamandır serinin tüm oyunlarını oynayıp forumu sadece okuyarak ve takip ederek kullanan birisi olarak tam forumda aktif olmaya başlayayım derken bunu gördüm. Bu hareket nedense kendilerini daha çok kısıtlayacak ve zora sokacak gibi geliyor bana. Böyle bir durum olmaması için konsollar tarafında işin tamamen sorunsuz gitmesi lazım ki bu çok mümkün değil. Acaba sorunsuz bir şekilde beraber gidebilecekleri bir sistemi kurdular mı? Ayrıca biz oyuncuların beklentileri dışında getirmeyi vadettikleri onlarca özellik varken bunu yapıyorlar. Tam iki ay, bilemiyorum. Bakalım zaman bizlere neler gösterecek..

Uzun süredir adam akıllı update gelmiyordu, ben de uzun süredir oynamıyordum. Görünüşe göre bu sürede yaptıklarını tek günde verecekler ve betadan çıkacak oyun. Bu zamana kadar söz verilenler yapılmış olacak mı? We shall see..

Back
Top Bottom