Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Bütün emeklerini mp üzerine oturtsalar bu fizikler ile güzel şeyler çıkabilirdi sanki haklısın beyim :grin: Çok daha kaliteli ve üzerine düşünülmüş oyun modlarıyla birlikte daha iyi fizikler falan
Kesinlikle dostum çünkü SP adam olamayacak hiç belli çok uzun zamandır.

Last edited:
@Bloc
Warband'de bulunan özelliklerin tamamını (geliştirilmiş versiyonlarıyla) tek başına ekleyecek bu gidişle; bir de hepsini tek bir paket olarak mod yaparsa gider alırım oyunu, yoksa bu oyunun oynanacak tarafı yok, koca bir balon.

ya bu oyunun grafiklerinde bir artış felan mı oldu ? aşırı ormanlık alanda savaş yaptım çapulcularla 2 vs 20. 25 fps ye kadar düştüm. hiç görmemiştim bu güne kadar.

@Bloc
Warband'de bulunan özelliklerin tamamını (geliştirilmiş versiyonlarıyla) tek başına ekleyecek bu gidişle; bir de hepsini tek bir paket olarak mod yaparsa gider alırım oyunu, yoksa bu oyunun oynanacak tarafı yok, koca bir balon.
abi senelerdir bu forumda oyun şöyle kötü böyle kötü diye atıp tutuyorsun meğer oyunu bile almamışsın daha.

abi senelerdir bu forumda oyun şöyle kötü böyle kötü diye atıp tutuyorsun meğer oyunu bile almamışsın daha.
Ben bugüne kadar hiç atıp tutmadım herhangi bir konuda, gördüğümü söyledim. Oyunu almamış olmam haklı çıktığım gerçeğini değiştirmiyor değil mi? 10 sene önceki Warband'den kötü bir oyunu neden alayım? Ayrıca kötü olduğunu anlamak için alıp oynamaya gerek yok, izleyince de gayet net belli ediyor durumunu. Oyunu çıkar çıkmaz alıp övgü yağdırdıkları için bir cacık olmayacak bu oyundan zaten.

Last edited:
Oyunu çıkar çıkmaz alıp övgü yağdırdıkları
Asıl problem burada. Yılların getirdiği hype ile 250k oynanışını övüp yine verilen olumlu oylar ile avutuyorlar kendilerini.
Steam ortalaması olumluyken neden kendilerini yorsunlar ki bir şeyler yapmaya?

Asıl problem burada. Yılların getirdiği hype ile 250k oynanışını övüp yine verilen olumlu oylar ile avutuyorlar kendilerini.
Benim tek anlamadığım durum artık iş durumu bu olay için.Bir insan senelerce emekle birşeyler ortaya çıkardığında ve karşılığını beklenenin fazlasını gördüğünde işe daha odaklanır daha hırslanır ortaya daha güzel daha tatmin edici birşeyler çıkarmaya çalışır ama TW için bu tam tersi gerçekten inanılmaz.

Benim tek anlamadığım durum artık iş durumu bu olay için.Bir insan senelerce emekle birşeyler ortaya çıkardığında ve karşılığını beklenenin fazlasını gördüğünde işe daha odaklanır daha hırslanır ortaya daha güzel daha tatmin edici birşeyler çıkarmaya çalışır ama TW için bu tam tersi gerçekten inanılmaz.
Ben TW'nin daha fazla Bannerlord üzerine uğraştıklarını düşünmüyorum. Muhtemelen iş yüklerinin büyük bir kısmını başka bir proje için böldüler. 2 seneyi aştık erken erişimde lakin hâla neler olacak nerel bitecek oyunun geleceği hakkında hiçbir fikrimiz yok. Future Plans'ta sözünü verdikleri şeyleri yaptıktan, gerekli diyalogları ekledikten ve çeşitli performans sorunlarını hallettikten sonra muhtemelen bu sancılı EA süreci son bulacak.

Ben bu konuyla alakalı oyun ilk çıktığı zamanlarda steam incelemeleri diye bir konu açıp bakın böyle yapmayalım herkes olumlu yorum atıyor, gerçek neyse onu yazalım falan demiştim ama o zaman ki arkadaşlar beni linçlemişti. Eğer o zaman herkes oyunun hakettiği neyse onu yazsaydı, hem oyun bu kadar satılmayacağı için üstüne düşmek zorunda kalırlardı hemde feedbackler biraz daha dikkate alınırdı düşünüyorum.

Mp ye yeni oyun modu gelmiş hayırlı olsun :grin:
Skirmish in 80 kişilik versiyonu eheheh

Edit: custom serverlar mı açıldı? Farklı farklı isimlerde sunucular var anlamadım tam

Back
Top Bottom