Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Oyun ilk çıktığında yılların biriktirdiği hype ile 250k kişi oynuyordu anlık, tam sürüm olduğunda da öyle bir şey olur mu? Hiç sanmıyorum büyük ihtimal 10klarda sürünmeye devam edicek.

Bir şey sorucam Chamber'ın bloklanabilmesi ne kadar mantıklı bilemedim.
Warband'a göre çok daha zorlaştırmışlar ve isteyerek yapmak zor, arada şansa denk getirebilirsen getiriyorsun :grin:
Bu kadar zor olmasına rağmen bloklanabiliyor olması insanın moralini bozuyor sevinemiyorsun yaptım diye. Multiplayer kısmı ölü bundan dolayı buraya yazdım multi ile ilgenenler yorumlarını belirtebilirse sevinirim

Bir şey sorucam Chamber'ın bloklanabilmesi ne kadar mantıklı bilemedim.
Warband'a göre çok daha zorlaştırmışlar ve isteyerek yapmak zor, arada şansa denk getirebilirsen getiriyorsun :grin:
Bu kadar zor olmasına rağmen bloklanabiliyor olması insanın moralini bozuyor sevinemiyorsun yaptım diye. Multiplayer kısmı ölü bundan dolayı buraya yazdım multi ile ilgenenler yorumlarını belirtebilirse sevinirim
Bence daha iyi oldu böyle olması sadece şansa bağlı.

20 günlük suskunluğun ardından bugün steamdb'de internal test c gördük en azından 1.7.2 için fix gelir mi diyerek topu TW'ye atıyoruz.
Vlandiya askerlerine güzel bir boyun/omuz koruması getirmeyenleri de ayrıca kınıyoruz.

Vlandiya askerlerine güzel bir boyun/omuz koruması
Çeşitliliğin az olduğuna ve en azından her ay 1 tane item gelse oyunun şimdiye kadar ne kadar çok çeşitleneceğine dair çok mesajlar atıldı buraya :d

Oyunun zırh şemasını beğendiğimi de pek söylemem aynı modelleme üzerine dandik bir kemer ekleyip yeni zırh olarak sunuyorlar veya bunun gibi şeyler...

aynı modelleme üzerine dandik bir kemer ekleyip yeni zırh olarak sunuyorlar veya bunun gibi şeyler...
Aslında bu zırhlarda bulunan etek, kemer, omuzluk gibi ufak detaylar bir birimin rütbesini temsillemek için iyi bir alt yapı olabilir, bir elbisenin en sade halini giyen köylü asker, omuzluğu olanı onbaşı, etekli olanı çavuş, omuzluk + etekli + kemerli binbaşı olsa gibi.

Aslında bu zırhlarda bulunan etek, kemer, omuzluk gibi ufak detaylar bir birimin rütbesini temsillemek için iyi bir alt yapı olabilir, bir elbisenin en sade halini giyen köylü asker, omuzluğu olanı onbaşı, etekli olanı çavuş, omuzluk + etekli + kemerli binbaşı olsa gibi.
Bu da çok kolaya kaçmak olur bana kalırsa, köylünün zırhı varken koca askerin sadece kemeri var :d Zırh modellemesi yapmaya üşenmenin getirdiği bir çözüm yöntemi gibi geldi bana.

Multi için yeni mod gelecekti ona ne oldu bilen var mı? Warband'daki takımlı ölüm karşılaşmasıydı sanırım @Royalus ⚜ beyim bilgin var mı?
Aslında yine warband gibi meydan savaşı da gelse çok iyi olurdu bence

Back
Top Bottom