Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Çok vakit almıyor değil mi ? Custom troops ile sinir krizleri geçirmiştim elit askeri pleb, plebi de elit gibi giydirdiğim için, umarım arayüzünde in ile cini ayırt edebiliyoruzdur.
Baya baya iyi beyim ayrıyetten customda normal item listesinden yapıyordun ve çok fazla item modların varsa sinir krizi nedeniydi ama bunlar ayrı bir menü yapmış baya harika.

Beyler My Little Warband modunu sizlere sunarım.
Custom Troop modunda kat ve kat basit ve daha kullanışlı.Kendi asker birliklerinizi oluşturmanız için çok güzel bir mod.
Diğer +sı ise kendi klanındaki birliklerin sadece kendi asker birliklerinizi kullanıyor.
Çok güzel bir mod ancak bunu YZ yapamadığı zaman hile ye dönüyor maalesef. Benim gibi YZ ye dezavantaj vermekten çekinen birisi zevk alamaz, umarım gelişir ve çeşitliliği büyür. Bannerlord umarım istediğimiz yere ulaşacak.

Çok güzel bir mod ancak bunu YZ yapamadığı zaman hile ye dönüyor maalesef. Benim gibi YZ ye dezavantaj vermekten çekinen birisi zevk alamaz, umarım gelişir ve çeşitliliği büyür. Bannerlord umarım istediğimiz yere ulaşacak.
Yok dostum bütün ırklar baya baya zırhlı yani ben kralınıda versem olmuyor :grin:
O modla beraber bunuda sunuyorlar.

Osmanlı modunu bekliyoruz. Ottoman Senario gibi limanlar, yeni diplomasi özellikleri, yeni kılıç yeni zırhlar insanı heyecanlandırıyor. Umarım yapacak modcular kalmıştır.

buraya yazdığıma göre mount & blade 3 olması lazım :grin:
Ha mount blade mi
Onun herhangi bi versiyonunu oynayan ilgilenen kaldı mı ya?
2006 model medieval 2 total war oynuyorum atlıları istediğime saldırtabiliyorum, kampanya haritasında yapacak birşeyler var, savaş başladığında haritada 4 ordu varsa 4 ü de kendi noktasında başlıyor, trilyon tane mod var vs. vs. 2020 model Mount blade çöp

Ha mount blade mi
2006 model medieval 2 total war oynuyorum atlıları istediğime saldırtabiliyorum, kampanya haritasında yapacak birşeyler var, savaş başladığında haritada 4 ordu varsa 4 ü de kendi noktasında başlıyor, trilyon tane mod var vs. vs. 2020 model Mount blade çöp
Acı, belki de ağır ama gerçek..

Ha mount blade mi
Yav niye hatırlattın şu oyunu yüklüyorum şu anda :grin: medieval total war 3 çıksa ne güzel olurdu

1212 ad başarılı. Gelişiyor halen daha. Snowball var hafiften ama çok rahatsız etmiyor. Aşırı büyüyen ai isyan ile belirli bir süre sonra patlıyor küçük küçük devletçikler çıkıyor gene. Sadece bu şehirde isyan sonrası rebel değil de devlet oluşması özelliği ve 40 birlik kontrolü m2tw de olsa; pc format atar başka tek birşey yüklemem, steam hesabımdaki parayla aldığım malum oyunu silip yakarım!

1212 ad başarılı. Gelişiyor halen daha. Snowball var hafiften ama çok rahatsız etmiyor. Aşırı büyüyen ai isyan ile belirli bir süre sonra patlıyor küçük küçük devletçikler çıkıyor gene. Sadece bu şehirde isyan sonrası rebel değil de devlet oluşması özelliği ve 40 birlik kontrolü m2tw de olsa; pc format atar başka tek birşey yüklemem, steam hesabımdaki parayla aldığım malum oyunu silip yakarım!
sürüm ne hocam oyuna tekrar başlatır mı mod?

insaat hakkinda merak eden varsa update birakayim suraya

WhatsApp_Image_2022-02-12_at_12.07.44.jpeg
WhatsApp_Image_2022-02-12_at_12.07.48_1.jpeg

Back
Top Bottom