Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Armagan bey parayi btc mi yapti dolar mi yapti derken her türk gibi insaata gömdügünü ögrendim gurur duyuyorum. Bizde bannerlordda arsa alip insaat yapabilecek miyiz? Müteahhit rpsi yapmak istiyorum
insaat nerede diye merak edenler icin, Haccettepede makine mühendisliginin oradaymis

Whats-App-Image-2022-01-06-at-15-39-25-1.jpg

Holding içinde özel bir starbucks açın, menü de gergin görünüşlü hazelnut ve koltuklanmış kargılı latte gibi içecek seçenekleri olursa oyun sektöründe en itibarlı ve kıskanılan güç olucaz ?

Armagan bey parayi btc mi yapti dolar mi yapti derken her türk gibi insaata gömdügünü ögrendim gurur duyuyorum. Bizde bannerlordda arsa alip insaat yapabilecek miyiz? Müteahhit rpsi yapmak istiyorum
insaat nerede diye merak edenler icin, Haccettepede makine mühendisliginin oradaymis

Whats-App-Image-2022-01-06-at-15-39-25-1.jpg

İnşallah müteahhit ucuz malzeme kullanmaz.
Taleworlds Türk oyun endüstrisinde ilerlemiş bir firma böyle bir şeyin olması gerekiyordu.

10 güncellemede bi ancak sevdigim bişey ekleniyor oyuna.ama neredeyse her güncellemede,sevdigim bişey siliniyor oyundan.şimdide adamların bulundugu bölükleri ayarlama iptal edilmiş.az adamla gezsem,düşman yada haydutlar saldırabiliyor.bu yüzden az adamla / yada güçsüz bi orduyla gezemiyorum oyunda...fakat diger taraftan npcleride egitebilmem gerekiyor.normalde 100 adamla dolaşıyorum diyelim,yanımda 10 tane npc var.npcleri ayrı bi bölüge alıyordum,10-20 kişilik haydut bulunca sadece onlar saldırıyordu ve adamları öldürüp güzelce gelişiyordu.şimdi npcleri farklı bölüge alma kaldırılmış.adamların birisi piyadelerin içinde digeri okçuların filan...piyadeler saldırsın desem 10 hayduta 70 piyade saldıracak.arada npcler denk getirip öldürecekte,gelişecek filan....ölme eşşegim ölme.durup dururken yeni bi sorun çıktı başıma arkadaş.bırakın,istedigimiz gibi ayarlayalım kimi hangi bölüge atmak istiyorsak.onu neden kaldırıyorsunuz anlamadım ki...

Yeni asker gruplandırma sistemi cidden hiç olmamış. Eskiden ne güzel mızraklı askerlerle kalkanlıları ayırırdım strateji yapardım. Şimdi bu iki grubu ayırmak için o %'lik barla takla atmam gerekiyor. Ayrıca Cerrah NPC lere yakın dövüş yeteneği kazandırmak istemediğimden hep arkaya konumlandırırdım şimdi onu da yapamıyorum. Parti ekranında asker gruplandırması geri gelmeli.

Farkını görürüz umarım.(Moderator’lük yakışmış hayırlı olsun başkan)

Farkını göreceğiz bence :grin:

Bu arada teşekkür ederim. Bu 2. oldu, ilk moderatörlüğümü Napolyon Savaşları Etkinlikler kısmında ki NWL-TR Lig için yapmıştım eski Taleworlds forumunda yapmıştık o zamanlar o bölüme göre gayet aktifti şimdi ise Genel Bannerlord Mod Bölümünde moderatörlük yapıyorum.

Teknokentin içindeydi, taşıdıkları cidden iyi olmuş. Şu an ODTÜ ile pek alakaları kalmadı zaten

Aynen öyle

Back
Top Bottom