Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Amma üzüntü içindesiniz beyler yok paraya yazık oldu yok şu oldu yok bu oldu. Almasaydınız tam sürümü bekleseydiniz o zaman. Adamlar erken erişimde kocaman yazmış. "Not: Erken Erişim aşamasında olan bu oyun geliştirme boyunca önemli ölçüde değişebilir ya da değişmeyebilir."

Ben inanıyorum düzeltirler güncellemelerle. Neticede hala güncellemeler geliyor, hata varsa onları çözüyorlar yakında yeni şeyler de eklenir. Bu kadar problem yapmanıza gerek yok. Konuyu konuşurken oyunun erken erişimde olduğunu unutmamak gerekir.

Amma üzüntü içindesiniz beyler yok paraya yazık oldu yok şu oldu yok bu oldu. Almasaydınız tam sürümü bekleseydiniz o zaman. Adamlar erken erişimde kocaman yazmış. "Not: Erken Erişim aşamasında olan bu oyun geliştirme boyunca önemli ölçüde değişebilir ya da değişmeyebilir."

Ben inanıyorum düzeltirler güncellemelerle. Neticede hala güncellemeler geliyor, hata varsa onları çözüyorlar yakında yeni şeyler de eklenir. Bu kadar problem yapmanıza gerek yok. Konuyu konuşurken oyunun erken erişimde olduğunu unutmamak gerekir.
Bi bitmediniz ***

İleride değerleneceğini düşünüp aldığım kripto paraların değeri düşünce böyle mazeretler uyduruyordum, kaybede kaybede öğreniyorsun iste.. dayZ coin var mesela :grin:

Biz de Bannerlord'un erken erişim oyunu olduğunu biliyoruz, şuan geliştirmeyi durdurup kalan 3-5 özelliği eklemeyeceğiz, tam surum bu hadi eyvallah deseler bile ileride modcularin çok iyi isler çıkaracağını, oyunu toplayacağını da biliyoruz, sadece gerçekçi bir iletişim yolu istiyoruz, güven bekliyoruz, toplulukla da iç içe olmalarını ve bize samimi olmalarını istememiz bizden çok şirketin kendi itibarına etki eden bir etken, kotu bir şey çıkacak bile olsa samimiyet hayal kirikligini azamiye indirir.

Sana ne dostum? Her düşünceye atlamak zorunda mısın? Bu benim düşüncem, katılmak istemiyorsan katılmazsın. Belirtmene gerek yok. Burası fikir belirtme alanı.

@MArdA TaleWorlds Bu arada, Kralken lordlara toprak verince diğerleriyle ilişki düşmüyor, böyle bir problem var. Haberiniz olsun.
Her düşünceye atlamak zorunda mısın diyip benim düşünceme atlaman?

Burası fikir belirtme alanı diyip fikrini belirtmene gerek yok demen? Nereden tutsam elimde kalıyor cidden.

Yok erken erişimse almasaydınız bilmem ne. Sanki biz bilmiyoruz bir süper zeka sizsiniz burada. Evet erken erişim, hani şu üzerinden 1.5 yıl geçen ve 2 seneye doğru gittiğimiz ve hala yerinde sayan sözde erken erişim.

Her düşünceye atlamak zorunda mısın diyip benim düşünceme atlaman?

Burası fikir belirtme alanı diyip fikrini belirtmene gerek yok demen? Nereden tutsam elimde kalıyor cidden.

Yok erken erişimse almasaydınız bilmem ne. Sanki biz bilmiyoruz bir süper zeka sizsiniz burada. Evet erken erişim, hani şu üzerinden 1.5 yıl geçen ve 2 seneye doğru gittiğimiz ve hala yerinde sayan sözde erken erişim.

Arkadaşım senin düşüncene nerede atladık? Oyunu destekleyici her mesaja atlamanıza gerek var mı? Sakin ol keyfine bak alt tarafı bir oyun yahu. Bu kadar gerilmeye ne gerek var?

Arkadaşım senin düşüncene nerede atladık? Oyunu destekleyici her mesaja atlamanıza gerek var mı? Sakin ol keyfine bak alt tarafı bir oyun yahu. Bu kadar gerilmeye ne gerek var?
Ben gelip fikrimi yazdım orada. Altına gelip para muhabbetine laf atan sensin. Hala anlamadıysan attığın ileriye tekrar bir bak bence.

Sinirim sana değil. Mevzu para da değil zaten. Herkes forumu saldı artık konu bile dönmüyor burada. Şirket zaten oyunu saldı. Gelen güncelleme notlarına bakarsan haksız olmadığımı görürsün diye umuyorum. Tüm bunlar ortadayken sanki biz boşa konuşuyormuşuz gibi gelip herşey güllük gülistanlık moda geçmenize anlam veremiyorum sadece. Biz de oyunu seviyoruz ama sapla samanı ayırmak gerek.

1.6.4 te vasal olduğunuz zaman size verilen kale veya şehirlerdeki günlük görevler çalışmıyor. 1.6.5 te düzeldi mi bu durum?
Günlük milis artıran yada sadakat veren özellikler. Vasalken çalışmaması normal mi?

o bu değil de halen kral veya lord olduktan sonra hiç bir amacımız yok. kaç kere save açtım en son bayılana kadar 1108 senesine geldim sıkıla sıkıla diyorum çünkü 1100 den sonra hiç zevki kalmıyor. bir kale ve bir şehir sahibi oluyoruz ve oyun orada bitiyor devamında hiç bişey yok sürekli savaş kale al kale ver savun saldır zaten kendimiz, ailemiz ve tüm yoldaşlar en yüksek seviye silah zırh sahibi oluyor para milyonlarca demircilik sayesinde...
ekonominin ve şehir yaşantısının düzeltilip acilen ilerleyen oyun için oyuncuya oyunu oynatacak özellikler eklenmeli.

Emre rekt kardeşim ne kadar veriyorlarsa söyle 2 katını vereyim sende bunu kendine yapma biz de bu işgenceyi çekmeyelim be he? Kimse seni takmıyor umuruna almıyor sadece kullandığın bir kelime olan “erken erişim” e takık olduğumuz için cevap alıyorsun. O kelime dışında yazdığın hiç bir şeyin bir önemi yok.

2. yıla doğru adım adım ilerlerken oyunun yerinde saymaya devam etmesi ve buna rağmen, "merken merişim" sözlerinin zaten ölmüş olan forumda dolanması....

Emre rekt kardeşim ne kadar veriyorlarsa söyle 2 katını vereyim sende bunu kendine yapma biz de bu işgenceyi çekmeyelim be he? Kimse seni takmıyor umuruna almıyor sadece kullandığın bir kelime olan “erken erişim” e takık olduğumuz için cevap alıyorsun. O kelime dışında yazdığın hiç bir şeyin bir önemi yok.

Birader sana ne oluyor? Niye her yoruma atlayıp duruyorsun? Seni ilgilendiren bir şey yazmadım, seni etiketlemedim. Ortaya kendim konuşuyorum klavyesini alan atlıyor arkadaş. Her şeyi en iyi sen biliyorsun anladık. Göstermene gerek yok. Sus ve her yorumu alıntılayıp karışma lütfen.

Birader sana ne oluyor? Niye her yoruma atlayıp duruyorsun? Seni ilgilendiren bir şey yazmadım, seni etiketlemedim. Ortaya kendim konuşuyorum klavyesini alan atlıyor arkadaş. Her şeyi en iyi sen biliyorsun anladık. Göstermene gerek yok. Sus ve her yorumu alıntılayıp karışma lütfen.
Seni etiketleyen oldu mu da gelip bir şeyler yazıyorsun?

Knk biraz IQ gerekiyor mesajı anlamak için açacaktım anlamayanda anlamasın dedim kusura bakma. Şöyle bir ipucu vereyim “en ilk mesajı kast etmiş olabilir miyim?”. En son kelimeleri eklemesem galiba sözlüğe falan bakacaktın.
iyi günler

Back
Top Bottom