Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

aile üyesi olmayan bir klan mensubuna klan kurdurup toprak verebiliyormuşuk. kurulan klan 2 seviye oluyormuş. gerisi kendi bozduklarını tamirlemeye çalışmışlar. gene tek özellik eklemiş 100 küsür arkadaşımız sağolsun, kaç yeri bozdular bilen yok şuan için...

Gelen yenilikleri zorlasan 100mb hadi 1gb olsun, kalan 6 gb ney ki ?

Ufak tefek hataları lütfen fixlemeyin, oyundan atmayan ve oyun zevkini bozmayan hataları tam sürümde düzeltirsiniz, içerik verin bozuk olsun düzeltirsiniz ama bir şey verin ?

Lord yapılan yoldaşlar aile üyeleri ile geliyorlarmış, bu güzel olmuş..

İzlemeye üşenenler için aile üyelerinin özellikleri çok iyi, bir tanesi hekimlikte diğeri kuşatma aletleri yapımında usta :grin:
Klan seviyeleri 2 olarak başladığı için sadece 1 tane birlik oluşturabiliyorlar. 3-4 olduğu zaman bayağı etkili olurlar.

yoldaşları lord yapabilme güzel. Ancak klan bayrak rengi kahverengi oluyor, kralığın rengini almıyor. Bilinmiyorsa @MArdA TaleWorlds buradan raporlayayım. Onun dışında lordlar umarım evlenip çocuk yapabiliyordur.

ölüm açık olunca bir yerden sonra klanlarda ordu kurabilecek yaşta üye kalmaması hata mı yoksa 3 save üste üste benim şansıma mı böyle oldu

oyunun ilk çıkışındaki bikaç versiyonu saymazsak,oyunda ilk defa bu kadar çok sorun yaşıyorum.1.6.3ü oynuyorum,sürekli biyerlerde hatalar verip oyunda atıyor.en az son 10 güncellemede 1 kez olsun oyunda attıgını hatırlamıyorum beni,ama 1.6.3ü yarım saat oynamadım aralıksız olarak.sürekli farklı farklı olaylarda,yerlerde oyundan atıyor.1.6.4 betada henüz,ona geçmeyeyim diye 1.6.3de kaldım ama bundada oynama ihtimalim yok belliki.1.6.3 ün betasındada oyundan atmıyordu beni,tam sürümüde tam aksine oyunda tutmuyor :smile: mecburen 1.6.4betaya geçicem,bakalım o ne halde...

1.6.4 sürümünde savaş yaptırmıyorlar ya 5-6 tane lord yakalayıp esir alıyorum. Bir bakıyorum barış teklifi gönderiyorlar bizimkiler de hemen kabul ediyor. Savaş açmak için nufüz harcayayım diyorum. Krallıkta benden başka kimse savaşmak istemiyor. Diplomasi kısmı bayağı sıkıntılı çok eksikleri var.

1.6.4 sürümünde savaş yaptırmıyorlar ya 5-6 tane lord yakalayıp esir alıyorum. Bir bakıyorum barış teklifi gönderiyorlar bizimkiler de hemen kabul ediyor. Savaş açmak için nufüz harcayayım diyorum. Krallıkta benden başka kimse savaşmak istemiyor. Diplomasi kısmı bayağı sıkıntılı çok eksikleri var.
Oyunun eksikleri zaten çok açık üstüne bir de simülasyonu da çalışmıyor. Bu oyunun düzelme umuduyla daha kaç yıl geçecek acaba? Warbanda düzeltmemişler belki de Buda böyle kalır lol. WFAS ın ki düzgün çalışıyordu bence ,keşke WFAS gibi yapabilseler.

Back
Top Bottom