Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

1.5.2 den beri nehirlerde su yoktu zaten
: Bir de oyuna downgrade mi yaptılar diye şikayet ederken "ağlayacağınıza teknik desteğe bildirin" dedi modlardan birisi bildirdik hiçbir şey değişmedi. Koca oyundaki sular yok oluyor onları görmeleri içinde mi bildirmek gerekiyor şaka gibi. Sanki bildirince de düzeltiyorlarmış gibi
Eğer rapor sisteme girildiyse üzerinde çalışılıyordur. Sefer haritası üzerinde çalışmalar devam ediyor bildiğim kadarıyla hâlâ.

1.6.2 sürümünde ansiklopedide kültür filtresinin altında kültürler kaybolmuş. @MArdA TaleWorlds ayrıca yazı fontlarından kaynaklı çok hiçbir eşyanın ağırlığı adı tam sığmıyor. Aldığım ssler silinmiş ekleyecektim yoksa:sad:
Kültür işi çözüldü ancak daha gitmedi. Font sorununun resmini görebilirsek çok yardımcı olurdu.

Bilmem, easter egg'dir belki de?
Arazi kalitesi olarak belirlediğiniz grafik ayarını görüş mesafesi olarak değiştirseniz daha iyi olur sanki. O düşük olduğunda malum zaten yerlerde sürünen yükleme mesafesi daha da küçük olunca dağ yerine gemi görmek pek hoş olmuyor.

Arazi kalitesi olarak belirlediğiniz grafik ayarını görüş mesafesi olarak değiştirseniz daha iyi olur sanki. O düşük olduğunda malum zaten yerlerde sürünen yükleme mesafesi daha da küçük olunca dağ yerine gemi görmek pek hoş olmuyor.
Atsana kanka buraya merak ettim ben görmedim gemi

Aga toplulukta easter egg keşfedilmiş o bile konuşulmuyor sonunda gerçekleşiyor kaçınılmaz olan. Hadi anlamadık Yetkili adam easter egg demesine rağmen kimsenin umurunda değil :grin:

1cuqvkd.png

@MArdA TaleWorlds sürüm 1.6.2 beta. Envanteri açınca böyle oluyor.

Back
Top Bottom