Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Oyuna yeni patch geldi 2 sayfa mesaj olmadı...
Sanırım kimse memnun değil, içerik halen kısıtlı gelen yamalarda? Aynı şeyleri yazmaktan herkes yorulmuşa benziyor.
Artık büyük bir haber duyar mıyız? Sanmam (EA bitimine kadar). Duel System geldi, Battle Terrain'e biraz daha var gibi gözüküyor. Yılın son çeyreğine de gireceğiz. Eğer denildiği gibi 2022 ilk çeyrekte EA bitecekse zaten Battle Terrain System son major feature olacaktır.

Erken erişime çıktığından itibaren binlerce öneri, binlerce tavsiye veriliyor hiç dikkate almıyorlar şuan oyuna çok ciddi yeniliklerin gelmesi gerekirdi ama yok kime söylüyorsun ki aynı tas aynı hamam.

acaba oyun motorunu test ederken bannerlord teknoloji demosu olarak yapıldı da sonra bi bunu satarız falan mı dendi .Cyberpunk içeriği için kalın kalın defterler göstermişti .Adamlar oturmuş nasıl görevler ekleyebiliriz diye kafa patlatmış bunlar bu işten anlamıyor .TW'ye gelince at falan var işte atlara biniyon kılıç var onu sallıyorsun .

O kadar bıkmış ki millet 200 küsür kişi olurdu forumda 4 kişi var şuan 1 kullanıcı 3 ziyaretçi... çok oyunculu forumda dahi ise kimse yok. Geçen bi multi oynayayım dedim 2 serverde 3 kişi vardı 1 serverde 40 kişi oha bu ne dedim???
İnsanlarda ne beklenti kalmış ne zevk ne heves. Bence taleworlds ipini çekmiş sallıyor öle elinde. Acilen ekrana baktıklarında oyun görmeleri ve nasıl oynanabilir yaparız demeleri gerekiyor. Ekranda modifiye edilebilir kod görmekten vazgeçmeliler acilen :sad:

O kadar bıkmış ki millet 200 küsür kişi olurdu forumda 4 kişi var şuan 1 kullanıcı 3 ziyaretçi... çok oyunculu forumda dahi ise kimse yok. Geçen bi multi oynayayım dedim 2 serverde 3 kişi vardı 1 serverde 40 kişi oha bu ne dedim???
İnsanlarda ne beklenti kalmış ne zevk ne heves. Bence taleworlds ipini çekmiş sallıyor öle elinde. Acilen ekrana baktıklarında oyun görmeleri ve nasıl oynanabilir yaparız demeleri gerekiyor. Ekranda modifiye edilebilir kod görmekten vazgeçmeliler acilen :sad:
Oyun boş ya şu müziklerini spotifya ekleseler tek isteğim o

Şu sıralar Dark Souls 3 oynuyorum. Oyunda boss fight'lardan önce fight'a NPC veya oyuncu çağırabiliyorsun. Bannerlord'da bir official co op yok ne yazık ki. Ama DS3'teki bu olay aslında Bannerlord'da da uygulanabilirmiş. Savaşlardan önce savaşa girmeden oyuncu davet edebilseydik en azından arkadaşlarımla beraber savaşmış olurdum. Hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum.

Callum, Future planlarını yayınlamış.

edit:
* tam sürüm için planları 2022'nin ikinci çeyreğiymiş.
* ölüm olduğunda ara sahne tarzı şeyler olacakmış.
* savaş öncesi dizilim olayı güzel duruyor.
* kademeli olarak stüdyoya geçeceklermiş.
* yoldaşları lord yapma olacakmış.
* savaş alanında askerlerin banner taşıması üzerinde çalışılıyormuş.

Last edited:
Back
Top Bottom