Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Bir oyun düşünün ki modların geliştirme süreci asıl oyundan daha fazla hype yaptırsın. Okumama gerek bile yok casus belli özelliğini gördüm denemem için yeter de artar bile. Hani şu geliştiricilerin oyunun mekaniklerine uymadığı için yapılmadığını söylediği özellik. Bannerlord online gibi :grin:

edit: "Komutan Yakalama: Bir lordu atından "yakalama" ve onu yakalama ve ellerini birbirine bağlama, bazen savaşı sona erdirme (eğer tek komutan ise), Düşman komutanları bunu size yapmaya çalışabilir" bu özelliğe bayıldım. Gerçek hayatla birebir mekaniklerin olması müthiş. Türklerin atının üstüne çıkıp komutanların atına atladığı tarihi bir gerçek. Bunu düşünmüş olmaları ayrı, oyuna getireceği soluk ayrı güzel.

Bir oyun düşünün ki modların geliştirme süreci asıl oyundan daha fazla hype yaptırsın. Okumama gerek bile yok casus belli özelliğini gördüm denemem için yeter de artar bile. Hani şu geliştiricilerin oyunun mekaniklerine uymadığı için yapılmadığını söylediği özellik. Bannerlord online gibi :grin:

edit: "Komutan Yakalama: Bir lordu atından "yakalama" ve onu yakalama ve ellerini birbirine bağlama, bazen savaşı sona erdirme (eğer tek komutan ise), Düşman komutanları bunu size yapmaya çalışabilir" bu özelliğe bayıldım. Gerçek hayatla birebir mekaniklerin olması müthiş. Türklerin atının üstüne çıkıp komutanların atına atladığı tarihi bir gerçek. Bunu düşünmüş olmaları ayrı, oyuna getireceği soluk ayrı güzel.
Yakalama muhabbeti bence olası. Gayet güzel ve keyifli vaadlerde bulunmuşlar.

Oyun erken erişimde olduğu için bulunduğu durumun normal olduğunu savunan tayfadan olduğumu düşünüyorsan foruma 40 yılda bir uğruyorsundur
Foruma bakmak önceliklerim arasında değildi :grin: Uzun zaman sonra foruma girip bu mesajla karşılaşınca yanlış anlamışım kusura bakmayın.

Callum adı gözükmeyen bir konuya girmeye devam ediyor. Sanırım yakın bir zamanda gelecek planlarını yayınlayacak. Bakalım altından neler çıkacak

Genelde ben hep modlar için oyundan daha fazla heyecanlanırım, ama son olaylara baktığımda TW modcuları pişman ettirmiş galiba :grin:

Sleeping dogs oyununda bindiğimiz araba/motordan yoldaki arabaların üstüne atlayıp kapıdan adamı düşürerek iiçine biniyorduk. Bunun gibi ata atlayarak komutanı yakalama/indirme olursa tadından yenmez.

Callum adı gözükmeyen bir konuya girmeye devam ediyor. Sanırım yakın bir zamanda gelecek planlarını yayınlayacak. Bakalım altından neler çıkacak
Bence not defteri olarak kullanıyor .Belki de ay sonu için alışveriş listesi .Bunlar dediğin şeyden daha olası .

Bence not defteri olarak kullanıyor .Belki de ay sonu için alışveriş listesi .Bunlar dediğin şeyden daha olası .
Sanmam. Patch notlarını bile copy paste yapıyor gördüğüm kadarıyla. Ama bu konuya neredeyse haftalardır sürekli olarak girip çıkıyor.
Yaptığı duyuru üzerinden de neredeyse 3 ay geçti. O yüzden yol haritası olması çok yüksek ihtimal.

FMOD ses motorunun adı. Bannerlord içine FMOD ekleme planları var gibi gözüküyor daha iyi bir savaş atmosferi için. Bu konuda en doğru bilgiyi @Kabraxis verebilir
İki ay önce yazdığı şu post ile alakası olduğunu düşünüyorum.
daha iyi savaş atmosferi için dediğin şey, askerlere emir verdiğimizde bize sesli bir şekilde karşılık vermeleri falan mı hocam?

Back
Top Bottom