Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

B8FC5F32FDEAF1108294D376C8110A42550C1E93

ya bir şey demek istemiyorum ama böyle bug mu olur? Evde çığlık attım. [e1.6.0]
Bu olay warband'de de vardı, dünyanın en saçma şeyi

Patch noteları okudum. Rahatsız olduğum çoğu şey düzeltilmiş. Özellikle şu xp kasma olayı (trade kasmak çok eziyetti mesela) ile taht ele geçirememe beni gıcık ediyordu. Wage ile party olayları da ayrı gıcık eden şeylerdi. Düzeltilmesine sevindim. Bir kere daha yeni save açıp deneyeceğim. Oynadığımda yine görüşlerimi yazarım buraya. Ne zaman yazsam buraya hep rahatsız olduğum temel şeyler olurdu. Umarım bu sefer keyif almış olurum.

Her güncellemeden sonra foruma girip yorumlara bakardım. Şimdilerde ne tıkırtı vaar ne sıkırtı... Artık toplulukta da heves, beklenti falan kalmamış oyuna dair haklı olarak ?

Her güncellemeden sonra foruma girip yorumlara bakardım. Şimdilerde ne tıkırtı vaar ne sıkırtı... Artık toplulukta da heves, beklenti falan kalmamış oyuna dair haklı olarak ?
Aynı şeyleri konuşa konuşa temcit pilavı oldu artık. TW bünyesi "yeni" bir şeye alerjik reaksiyon gösterdiği için konuşacak yeni konu da yok. O yüzden kimsenin canı "boş yere" bir şey konuşmak istemiyor.

Az önce database'de fmod_test diye bir şey gördüm. Bunu ilk kez görüyorum. Yeni bir test falan mı acaba?

Az önce database'de fmod_test diye bir şey gördüm. Bunu ilk kez görüyorum. Yeni bir test falan mı acaba?
İmparatorluk lejyonerinin giydiği miğferin aynı görüntüsüne sahip 30 tane var 26 dan 100 e kadar farklı zırh sağlayan. Belki onlardan 2 tanesini değiştirip 35 sayfa yazı ile yeni bir beta geliyordur.

Sebebi betaya 2 ay önce gelmesi. Herkes orda deniyor, tüm hype ı gidiyor. 2 ay sonra güncellemenin kendisi geliyor esprisi kaçıyor. Bence bu beta olayı son bulmalı. Tüm hevesimi kaçırıyor.

Tam diyorum aylar sonra indiriyim yeni bi seriye başlıyım hop bi beta çıkıyor. Eski sürümle oynamıyım seri çöp olmasın diye onun resmi güncelleme olarak gelmesini bekliyorum. 2 ay bekliyorum 1.5.10 u beklediğim gibi. Gelince sevinemiyorum çünkü bu sefer 1.6.0 geldi. Ben şimdi 1.5.10la seriye başlasam mod kurma vs , 1.6.0 da çöp olacak. Yani bu işin son bulması lazım. Rust gibi 10 sene betada kalmaz umarım oyun. Erken erişimin devam etmesine eyvallah ama betayla güncelleme arası 2 ay olmamalı. Max 1 hafta olmalı. Varsa sorunlar çözülüp düzeltilmeli. Kendi adıma konuşuyorum böyle hiçbir hevesim kalmıyor. Bence benim gibi çok kişi vardır. Örneğin güncelleme ile ilgili video yayınlamış tw ama bunlar betaya 2 ay önce geldi. Hiçbir cazibesi ilgi çekiciliği yokki bunun. Videonun izlenmesinin düşüklüğünden de anlaşılıyor bu. Vallahi emeğe yazık. Çok çok verimsiz çalışıyorlar sovyet rusyası gibi.

Okuyan yetkili olur illaki.

Yeniden girip takılmak istiyorum, bu patch iyi midir yoksa 1.6.0 versiyonunu beklemeli miyim? Tabi çok şey fark etmeyecek ama yine de sormuş olalım..

Sebebi betaya 2 ay önce gelmesi. Herkes orda deniyor, tüm hype ı gidiyor. 2 ay sonra güncellemenin kendisi geliyor esprisi kaçıyor. Bence bu beta olayı son bulmalı. Tüm hevesimi kaçırıyor.

Tam diyorum aylar sonra indiriyim yeni bi seriye başlıyım hop bi beta çıkıyor. Eski sürümle oynamıyım seri çöp olmasın diye onun resmi güncelleme olarak gelmesini bekliyorum. 2 ay bekliyorum 1.5.10 u beklediğim gibi. Gelince sevinemiyorum çünkü bu sefer 1.6.0 geldi. Ben şimdi 1.5.10la seriye başlasam mod kurma vs , 1.6.0 da çöp olacak. Yani bu işin son bulması lazım. Rust gibi 10 sene betada kalmaz umarım oyun. Erken erişimin devam etmesine eyvallah ama betayla güncelleme arası 2 ay olmamalı. Max 1 hafta olmalı. Varsa sorunlar çözülüp düzeltilmeli. Kendi adıma konuşuyorum böyle hiçbir hevesim kalmıyor. Bence benim gibi çok kişi vardır. Örneğin güncelleme ile ilgili video yayınlamış tw ama bunlar betaya 2 ay önce geldi. Hiçbir cazibesi ilgi çekiciliği yokki bunun. Videonun izlenmesinin düşüklüğünden de anlaşılıyor bu. Vallahi emeğe yazık. Çok çok verimsiz çalışıyorlar sovyet rusyası gibi.

Okuyan yetkili olur illaki.

Çok haklısınız. Bende tam yeni oyuna başlayayım diyorum, bir bakıyorum beta gelmiş. Şimdi başlasam emek versem daha sonrasında beta gelecek ve save çöp olacak. Dayanamadım başladım. 1.5.10 geldi save yine çöp oldu. :grin:

Back
Top Bottom