Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Battle + yeni video + sp&mp planlarinin yeni versiyonlari + ustalik sistemi duyurusu + karakter boy aralik artisinda ozgurlukcu yaklasim, yuksek kisisellestirme ilkesinin benimsendigi açıklaması vs hep beraber gelse. ' offffff be ' derdim. Bu yonuyle istedigim kadar dolu icerik gelmedi. Ve fakat:

Fixler oyunu guzellestiriyor unutmayalım.. Bol fixli de olsa spye de mpye de modlanabilirlige de limitlere de el atmislar. Yenilikler var. Or mpde eklenen iri yenilik; arena cok hos tasarlanmisa benziyor, merak ediyorum su an. Modlanabilirlikte toplulugun istedigi yönde (cok kapsamli olmasa da kararli adimlar atılmış, yonelim iyi, değerli) degisiklikler, bolca duzeltme var. Bunları da onemsiyorum ben. Varsin, battle modu, ustalik sistemi, diger modlar, karakter boyut aralik artisi ve mpye yonelik diger iyilestirmeler sonraki yamalarda gelsin. Beni doyurdu bu 160b çalışması. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. En yakin zamanda deneyeceğim.

160b cikmadi, bug varmış. Yama notlarını meraklanmayalim daha fazla diye yaymladilar

ciddi ciddi şu berbat oyunu doldurup toplamak yerine dlc üzerinde mi çalışıyor bu adamlar? şaka gibi gerçekten.

database'den 1.6 yı kaldırmışlar, galiba pişman oldular biz ne attık böyle diye

• All saddles can now be equipped as civilian equipment.
Artık sivil olarak atımızla şehire girebileceğiz, yeeeeey!
----------------------------------------------------------------------------------
ciddi ciddi şu berbat oyunu doldurup toplamak yerine dlc üzerinde mi çalışıyor bu adamlar? şaka gibi gerçekten.

database'den 1.6 yı kaldırmışlar, galiba pişman oldular biz ne attık böyle diye
Oyun o kadar kötü değil aslında ya, oynayınca oynuyorsun yani, DLC de o kadar büyük bir şey değildir bence, büyükse bile yakında eklenmez... (Hem filler, yeni medeniyetler, yeni içerikler falan eklenirse fena da olmaz açıkçası)

Oyun o kadar kötü değil aslında ya, oynayınca oynuyorsun yani, DLC de o kadar büyük bir şey değildir bence, büyükse bile yakında eklenmez... (Hem filler, yeni medeniyetler, yeni içerikler falan eklenirse fena da olmaz açıkçası)
berbat dememin nedeni oyunun bomboş olması.
yenilik dlc vs gelsin ben de isterim de önce elimizdeki biraz bir şeye benzese keşke. 1 buçuk yıldır diyalog eklenmiyor daha ne olsun gel çıldırma

Back
Top Bottom