Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

yeni sefere başlarken ki video harikaydı, kısa bir kalradya tarihi filmi gibiydi, kim düşünüp yaptıysa eline sağlık :smile:
Sanbox başladığım için görememiştim, iyi ki söyledin. Harika olmuş

edit: Videoda old enemys learn the empires tricks derken sturgia kalkanlıları turtle formasyonu alıyor. Acaba gelecek güncellemelerle bu gelebilir mi ?

Yapbozları yavaş yavaş oturtuyorlar demek ki bu video özellikle bunu açıkça kanıtladı bana göre. Ben artık oyunu da güncellemeleri de takip etmeyi bırakacağım sanırım çünkü daha koymak istedikleri temel taşları bile 2. Sene de koymaya başladılar bir gün istediğimiz noktaya ulaşacak sanırım ama o güne daha çok var. Ayrıca video hoş olmuş en klasik olarak seçtiğin ırka göre çeşitlendirilecektir bu videolar.

Ayasofya ayrıntısını farketmiştim bende, güzel bir dokunuş olmuş. Bir geliştirici buna ve oyundaki idam sahnesine benzer sistem/görüntü/ara video vb. nin "yakında" açıklanacağını, ekleneceğini söyledi yabancı forumda. Bu arada şu eklenen yeni miğferi birisi paylaşabilir mi?

Güzel bir güncelleme içeriği. Birde eskiden Steam'da patch notelarına tıklayınca Türkçe olarak da görebiliyorduk ne olmuş ne bitmiş, şimdi sanırım sırf İngilizce öyle mi?

Yeni miğferi merak edenler bu videonun 29:12 dakikasında ki ki miğfer olabilir mi?

Evet bunlar, sağol cevap için. Daha önce şurada ( https://forums.taleworlds.com/index...-tartışma-konusu.417851/page-230#post-9655861 ) paylaştığım tasarımları oyuna eklemeye mi başladılar acaba diye düşünmüştüm de eklemeyecekler anlaşılan. Sadece bunlar değil 2013'de yayınladıkları tasarımların da çoğu yok sanırım oyunda şuan.
bannerlord4.jpg

Güncelleme sonrası oyuna gireyim dedim, 4 tane dosya eksik bulunmuş şimdi 1gb tekrar indiriyor. Şu oyunun kendi kendini yok etmesi beni bitiriyor

Evet bunlar, sağol cevap için. Daha önce şurada
Bu miğferler şu mod çok sevilince eklenmiş gibi - https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/2349 hepsini eklemediklerine sevindim ama, bu mod Vlandia'yı Swadia'ya benzetiyor ki çağlar aynı değil.

Gülüyorsun da kafası basmayan çok adam var. On yıl Warbandda neden Osmanlı olmadığını açıkladık bu forumda. Yine başlamasın o furya aman diyeyim.

Güncelleme sonrası oyuna gireyim dedim, 4 tane dosya eksik bulunmuş şimdi 1gb tekrar indiriyor. Şu oyunun kendi kendini yok etmesi beni bitiriyor
HDD kaynaklıdır o benim ki bazen inen oyunu bozuyor Bad sectorlar yüzünden.
Bu miğferler şu mod çok sevilince eklenmiş gibi - https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/2349 hepsini eklemediklerine sevindim ama, bu mod Vlandia'yı Swadia'ya benzetiyor ki çağlar aynı değil.

Gülüyorsun da kafası basmayan çok adam var. On yıl Warbandda neden Osmanlı olmadığını açıkladık bu forumda. Yine başlamasın o furya aman diyeyim.
Sen Osmanlı düşmanı mısın kardeş? (!)

Ayasofya ayrıntısını farketmiştim bende, güzel bir dokunuş olmuş. Bir geliştirici buna ve oyundaki idam sahnesine benzer sistem/görüntü/ara video vb. nin "yakında" açıklanacağını, ekleneceğini söyledi yabancı forumda. Bu arada şu eklenen yeni miğferi birisi paylaşabilir mi?
Hocam link atabilir misiniz?

Back
Top Bottom