Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Oyunun modlanabilirlik kısmını iyi yapmakla bitiyorsa bu iş ne için erken erişimde şu an? Geçenler de bir yayına denk geldim bannerlord online için "yahu biri de bu kadar modlanabilir yaptık, biri de teşekkür etmedi" gibisinden bir cümle kurdu. Kapatalım gidelim o zaman biz dükkanı? Arkadaş taleworldsün steamdeki hitine yakın hit çekiyor herifler. Ayriyetten Bloc'un da dediği gibi oyunun vaat edilen hissiyatı oyuncular (EA için bunca zaman sonra) modlarda arıyorsa burada yapılan işin iyi olarak savunulacak bir yanını göremiyorum.

Last edited:
Konu tam yerine gelmiş , yahu tanıdığı yetkili olan yok mu deyin de şu 17 Mayıs'a kadar kapanma başlamadan update yollasalar fena olmazdı.

Kültürlere/devletlere ait zırh ve silahların kendi şehirlerinde çıkmaması sorunu için her patch umutla bekliyorum. Know issues kısmında yıl oldu bekliyor. İtem almak için cheatmenu falan da yok warband gibi. Version 1.5.9'dayız ama v1.03 gibi hissediyorum.

not : launcher üzerinden erişilebilen bir cheatmenu demek istemiştim.

Last edited:
Topluluk geliştiricilerine sorumluluk yüklemek yerine onlarla rekabet etmeleri gerekiyor anladığım.

Tw tam sürüm için uğraşırken birileri online modu çıkardı, yakında daha çok alternatif doğacaktır eminim, şundan da eminim ki birileri şuan deniz savaşları ve gemi mekanikleri ile ciddi şekilde uğraşıyordur, tam sürüm çıkmadan tamamlanıp tam sürümü bekleyeceklerdir.

Topluluk geliştiricilerine sorumluluk yüklemek yerine onlarla rekabet etmeleri gerekiyor anladığım.

Tw tam sürüm için uğraşırken birileri online modu çıkardı, yakında daha çok alternatif doğacaktır eminim, şundan da eminim ki birileri şuan deniz savaşları ve gemi mekanikleri ile ciddi şekilde uğraşıyordur, tam sürüm çıkmadan tamamlanıp tam sürümü bekleyeceklerdir.

Ta bir sene öncenin videosu. Kodlarına bakmadım ama muhtemelen oyun içinde bulunup da eklenmeyen bir mekaniktir diye düşündüm. Bekleyelim bakalım , ana oyuna gelir mi bilmem.

Ta bir sene öncenin videosu. Kodlarına bakmadım ama muhtemelen oyun içinde bulunup da eklenmeyen bir mekaniktir diye düşündüm. Bekleyelim bakalım , ana oyuna gelir mi bilmem.
Bu çok eski dediğin gibi - oyunun background kısmında hareket eden gemiler için yazılmış kodu kullanıyor. Yazılma amacı bir noktadan bir noktaya path izleyip dolanması üstüne yani sadece.

Yenilerden bir şey arıyorsanız şu daha uygun

Var yani bu konuya uğraşanlar. Ama şunu paylaşan bir şirketten çok bir şey beklememek lazım artık bence
Bu postları sanırım Callum atıyor - veya her kim atıyorsa bi oturup düşünmesi iyi olur. Her eline geleni atmasın çünkü oyunun çıktığı ilk günden beridir çözülemeyen en sinir bozucu ve oyunun yarısını çöp eden hatası olan kuşatma yapay zekasının komik bir yanını göremiyorum ben.

Bu çok eski dediğin gibi - oyunun background kısmında hareket eden gemiler için yazılmış kodu kullanıyor. Yazılma amacı bir noktadan bir noktaya path izleyip dolanması üstüne yani sadece.

Yenilerden bir şey arıyorsanız şu daha uygun

Var yani bu konuya uğraşanlar. Ama şunu paylaşan bir şirketten çok bir şey beklememek lazım artık bence
Bu postları sanırım Callum atıyor - veya her kim atıyorsa bi oturup düşünmesi iyi olur. Her eline geleni atmasın çünkü oyunun çıktığı ilk günden beridir çözülemeyen en sinir bozucu ve oyunun yarısını çöp eden hatası olan kuşatma yapay zekasının komik bir yanını göremiyorum ben.

Oyun çıktıktan bir iki hafta sonra böyle bir post atılmış olsaydı gırgırı güzel olurdu. Hem komik, hem de herhalde düzeltilir bir kaç güne denilirdi...

Kuşatma ve savaş konusunda eskiden bir muhabbet dönmüştü, askerler sürü mantığı ile değil de birer birey şeklinde hareket ederse bu işlemciye fazlasıyla yük bindireceği için eklenmesi gerçekleşemiyormuş, bunun için süper bilgisayar sahibi mi olmamız gerek yani ?

Back
Top Bottom