Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Beta Battle Terrain'i içerirse zaten otomatik olarak bekleyeceksiniz çünkü baya bi yaklaşık 10-20GB olması gerekir öyle bir güncellemenin :smile:( eğer maplerin hepsi olursa )

Bence mapler hazır olmadan sürmezler. Önümzdeki beta'da olcağını düşünmüyorum. Dual modu gelebilir MP e.
Her şey yarım yarım geliyor o neden yarım gelmesin ki? Belki de elle tutulur bir şey sunamadıkları için ertelediler hani zaten sunmuyorlar da ne sunuyorlarsa işte o bile yokmuş bence.

Beta Battle Terrain'i içerirse zaten otomatik olarak bekleyeceksiniz çünkü baya bi yaklaşık 10-20GB olması gerekir öyle bir güncellemenin :smile:( eğer maplerin hepsi olursa )
Kesinlikle yüksek boyutlu olması kaçınılmaz gibi düşünüyorum.

1.5.9 da genel olarak performans düşüşü ve gecikme yaşayan bir tek ben miyim?

1.5.9 da genel olarak performans düşüşü ve gecikme yaşayan bir tek ben miyim?
Gecikme derken? MPde mi?
Normal oyunda ben daha iyi performans alıyorum gibi sanki - ara ara spike takılmalar görüyorum ama onun dışında çoğu şey hızlı açılıyor ve akıcı ilerliyor gibi geldi. MPye daha bakmadım ama

Gecikme derken? MPde mi?
Normal oyunda ben daha iyi performans alıyorum gibi sanki - ara ara spike takılmalar görüyorum ama onun dışında çoğu şey hızlı açılıyor ve akıcı ilerliyor gibi geldi. MPye daha bakmadım ama
Ben Singleplayer da yaşıyorum gecikmeyi. Özellikle şehir giriş çıkışlarda falan. 2 3 saniye takıldığı oluyor yani.

Oyunu kaydediyor olmasın? Kaydederken birkaç saniye bekletiyor ama 1.5.8den beri olan bir şey bu.
Özellikle burları dedim sanırım ondan dolayı da olabilir. Ancak sadece şehir giriş çıkış değil, envanter ve perk ekranında da gecikme yaşıyorum.

Uzun aradan sonra tekrar bi save açıp oynayayım dedim de üsteki arkadaş gibi menülerde donmalar yaşıyorum. Patchlerden dolayı mı oluyor yoksa silip yüklesem düzelir mi? Inventory, party ekranı gibi yerler açılırken falan da lag yapıyor. Eskiden yapmıyordu.

Back
Top Bottom