Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Defender ota b.. atıyor uyarıyı. PC lerin minning için kullanıldığı söylentisi vardı ama bilmiyorum el mahkum kullanacaksan kullandıracaksın.
.exe uzantılı dosyayı kendileri yaptıysa imzalanması gerekir. İmza yoksa bu sorun yaşanabilir.

Adamların işine çomak sokmayayım , belki servera bağlanmak için faan izin gerekiyordur bilemem de gördüğümü söylemek istedim. Uyarı olmasa dalıp girecektim zaten. Ne olur ne olmaz ama mod harika duruyor orası ayrı.

bişey söylemek için erken ama kendi mod listenizi kendi serverınızdaki kişilerin hızlıca erişimi için torrent ve server tabanlı (2si aynı anda) bir launcher oluşturdunuz diyelim, bunu oturup imzalamanız gereğinden fazla masraf demek; kaldı ki bu adamlar p2p'den ziyade 80 kişilik deli gibi ram isteyen bi server işletiyorlar.

ben sular durulduktan sonra indireceğim modu.

bişey söylemek için erken ama kendi mod listenizi kendi serverınızdaki kişilerin hızlıca erişimi için torrent ve server tabanlı (2si aynı anda) bir launcher oluşturdunuz diyelim, bunu oturup imzalamanız gereğinden fazla masraf demek; kaldı ki bu adamlar p2p'den ziyade 80 kişilik deli gibi ram isteyen bi server işletiyorlar.

ben sular durulduktan sonra indireceğim modu.
Aynen öyle.

Mod iki haftadır var ama bekelmekte yarar var tabii ki. Bu arada kovaya konulan su kapasiyesi üçten altıya çıkmış hadi yine iyisin :grin: @Neyzen Tevfik

Modda sunucu kapasitesi (80) 200de test edeceklermis/ediyorlarmış. Doğrumu bu bakabilecek var mi

Ek:

Evet, 80lik sunucuyu 200lük yapmışlar.

Last edited:
İzlemek için zamanı olmayanlara özet geçebilecek var mı? Oyundaki bütün işlevleri yapabiliyor muyuz yoksa kaldırılan şeyler var mı?

İzlemek için zamanı olmayanlara özet geçebilecek var mı? Oyundaki bütün işlevleri yapabiliyor muyuz yoksa kaldırılan şeyler var mı?
Şimdilik yarım saatini izleyebildim sadece ama şunu diyebilirim aşırı bir şekilde Medieval Dynasty havası veriyor. Ekin yetiştirme mekaniğinin oyunda halihazırda olduğunu düşünüyorum çünkü bir köye girdiğimde eşimin veya yoldaşlarım tarlada köylüye yardım ettiğini hatırlıyorum.

Biraz dağıttım anlatırken :grin: beş parasız, üstünüzde paçavralarla başlıyorsunuz ve kendi yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz ama şuan ki görevler gibi yavan görevlerle değil. Gördüklerim ağzımı açık bıraktı.

O değil de bunlara fon desteği çıkacak adam olur inşallah. Buhar olup uçmazlar. (TW :wink: )

Taleworlds topluluğun hemen her kesiminin talebi olan Co-op modunu bir şekilde çıkarmayarak hata yapmışız diyor mudur acaba? Yani sonuçta Bannerlord ile çıkarsalardı insanlar iyi-kötü demekten ziyade M&B oyununda Co-op'un nasıl olabileceği konusunda fikir sahibi olurdu.

Taleworlds topluluğun hemen her kesiminin talebi olan Co-op modunu bir şekilde çıkarmayarak hata yapmışız diyor mudur acaba? Yani sonuçta Bannerlord ile çıkarsalardı insanlar iyi-kötü demekten ziyade M&B oyununda Co-op'un nasıl olabileceği konusunda fikir sahibi olurdu.
Konu olacak sırada bile değildir bence.Co-op değilde Bannerlord Online oluyor zaten bildiğimiz ve online bir oyunu yapacakları hayal edemiyorum şahsımca.Olsa tabi çok deli bir proje olacağı kesin biz oyuncular için.

Back
Top Bottom