Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Mevcut co-op talebini karşılamak için birçok şeyi basitleştirip yapmışlar. Huh kötü mü olmuş, kesinlikle hayır. Yukarıda da bahsettiğim gibi herkesin istediği aktivite sistemi tam olarak düzgün çalışıyor olmasa da var. Diğer co-op moduysa M&B'in daha saf mekaniklerini tutacak gibi bir izlenim var. Ana hikaye ve görevler dışında her şey olacaktı benim bildiğim, bu daha çok haritalı Pk gibi. Yine de muhteşem, Tw'nin sıklıkla dile getirdiği "Yapılması mümkün değil" safsatasına tam olarak bir cevap. Eğer bir şeyi yapmak mümkün değilse basitleştirerek yapın? Sadece savaşlar olacağından falan bahsediliyordu, kim niye oynar ki o zaman? Valla kardeşim adamlar yapmış koymuş önümüze, biz de afiyetle oynayacağız. Bu kadar radikal olmak gerçekten oyuncuların istediği şey miydi? Mmorpg gibi yapıp birkaç saf mekanikler tutulsa bile oyuncular çılgına dönerdi ki görüldüğü üzere çılgına dönüyoruz.
Tam onu düşünüyordum, az önce yayını izlerken gördüm. Baya birşeyi kısmışlar gibi. Diğeri de dediğin gibi ham halini tutarak yapmaya çalışıyor. Mantık olarak diğeri daha zorlayıcı.

Bu online moda acele turkiye sunucusu lazım. Güncellemeleri ne sıklıkla nasıl alacak o da önemli.
Modun altında imzası olan modder şu kedisever olabilir:

lxkhz.png

Etkili Olduğu Tarih <‎14 ‎Mart ‎2021 ‎Pazar 01:39:41>
Sonraki Güncelleştirme <‎21 ‎Mart ‎2021 ‎Pazar 01:39:41>

Geçerlilik Başlangıcı:‎9 ‎Ekim ‎2020 ‎Cuma 03:00:00
Geçerlilik Sonu: ‎10 ‎Ekim ‎2022 ‎Pazartesi 02:59:59
Sertficayı Veren: Sectigo RSA Code Signing CA

Vyacheslav Spirin
Stanislavskogo 22, 44 / Novosibirsk
RU

Last edited:
Bu online moda acele turkiye sunucusu lazım. Güncellemeleri ne sıklıkla nasıl alacak o da önemli.
Modun altında imzası olan modder şu kedisever olabilir:

lxkhz.png

Etkili Olduğu Tarih <‎14 ‎Mart ‎2021 ‎Pazar 01:39:41>
Sonraki Güncelleştirme <‎21 ‎Mart ‎2021 ‎Pazar 01:39:41>

Geçerlilik Başlangıcı:‎9 ‎Ekim ‎2020 ‎Cuma 03:00:00
Geçerlilik Sonu: ‎10 ‎Ekim ‎2022 ‎Pazartesi 02:59:59
Sertficayı Veren: Sectigo RSA Code Signing CA

Vyacheslav Spirin
Stanislavskogo 22, 44 / Novosibirsk
RU
Başkan açık adresinide verseydin ahahahahha

Eli öpülesi modderı tanıyak istedim, tabi oysa ve tabi tek başına geliştirdiyse. TWnin de parmağı olabilir bu büyük modun hayata geçmesinde..

forumunda bir yetkili 2021 yazına stable versiyona geçeceğiz demiş, ayrıca süresi belli olmasa da diğer sunucularda sonradan gelecekmiş(EA için sadece rusya sunucusu söz konusu olabilir).

Eli öpülesi modderı tanıyak istedim, tabi oysa ve tabi tek başına geliştirdiyse. TWnin de parmağı olabilir bu büyük modun hayata geçmesinde..

forumunda bir yetkili 2021 yazına stable versiyona geçeceğiz demiş, ayrıca süresi belli olmasa da diğer sunucularda sonradan gelecekmiş(EA için sadece rusya sunucusu söz konusu olabilir).
Gerçekten adam'a helal olsun ya. Umarım daha çok gelişir ve tartışırız burda.

CmXnt.png

nin3 de dayanamamış herhald

sunucularla ilgili de bir yanıt aldım:

This game is the Early-Access version, we don't have funding, we are doing everything on our own atm. We are planning to open more servers and expand number of players later. Now only one server works.(due to the Early-Access version) . Thank you for your udnerstanding and patience.

Şu an bir güncelleme geldi, ayrı bir ingiliz sunucusu daha açılmış ondan kaynaklandığını düşünüyorum. Haftalık güncellemeler ile desteklenmesi ve sunucunun iki yıllık ödemesinin yapılmasını iyi olmuş.

Şu an bir güncelleme geldi, ayrı bir ingiliz sunucusu daha açılmış ondan kaynaklandığını düşünüyorum. Haftalık güncellemeler ile desteklenmesi ve sunucunun iki yıllık ödemesinin yapılmasını iyi olmuş.
iyi olurmuş demek istedin sanırım?

EN sunucusu eklemişler ama iki sunucuya da(RU EN) girilmiyor an itibariyle. BLye de ufak guncelleme gelmiş..

İki kişi yardım almadan başkalarının yaptığı oyun motoruna böyle bir şey ekleyebiliyor ama motoru yapan bizimkiler olmaz çekiyor. Niye kendi motorunuzu yapmaya uğraştınız demelik bir durum :grin: .

Defender ota b.. atıyor uyarıyı. PC lerin minning için kullanıldığı söylentisi vardı ama bilmiyorum el mahkum kullanacaksan kullandıracaksın.
Windows Defender kadar sağlam ve hafif bir virüs programı görmedim. Moddan şüphelenmekte fayda var.

Windows Defender kadar sağlam ve hafif bir virüs programı görmedim. Moddan şüphelenmekte fayda var.
Katılıyorum yalnız çoğu zaman uyardığı yada silmeye çalıştığı dosyalar zararsız ancak Windows bu konuda taviz vermiyor, o yüzden kesin bir şey olmadıkça şüphelenmek yersiz. Tabi bu modu temize çıkarmıyor o yüzden herkes kendi riskini almak zorunda ve korsan oyunlarda vs minning söylentileri var ki mantıklı.

Back
Top Bottom