Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Tam olarak bundan bahsetmek istemiştim. Üşenmedim oturdum Taleworlds çalışanlarının linkedin profillerine baktım, çok büyük bir çoğunluğu "vay... şuradan buradan" mezun diyeceğiniz kişiler. Bu kişiler nasıl bir yönetim altında çalışıyor tahmin edemiyorum. Anlam veremiyorum sürecin bu kadar kötü yönetilmesine. Sadece tam sürüm hype'ını öldürmemek için içerik sakladıklarını düşünmek istiyorum.
Bence sakladıkları şeyler erteleme haberleri :grin:

Neyses izleyiniz değerli TW Türkçe forumda olan beylerim azda neşeniz yerine gelsin

:grin:

Bannerlord Co-op modu geldi indirebilirsiniz. Co optan ayri birde oyuncularin üretim sistemi var. Animasyonlari vardi zaten modcunun teki gol atmis

dXSIxF5.gif

HnrS0Zp.gif

RGdHXXk.gif

hcnUs9Y.gif

olmaz dediler oldu bakalim ne diyecekler

Co op u klanla test ediyoruz canli yayinda

Last edited:

Bannerlord Co-op modu geldi indirebilirsiniz. Co optan ayri birde oyuncularin üretim sistemi var. Animasyonlari vardi zaten modcunun teki gol atmis

dXSIxF5.gif

HnrS0Zp.gif

RGdHXXk.gif

hcnUs9Y.gif

hayırlı olsun, buralar karışır :smile:

dXSIxF5.gif

HnrS0Zp.gif

RGdHXXk.gif

hcnUs9Y.gif

İnanılmaz, geliştirilmeye çok açık ileride daha iyi hale gelir.

dXSIxF5.gif

HnrS0Zp.gif

RGdHXXk.gif

hcnUs9Y.gif

Ulan tam oyunu silmiştim bu oyun düzelmez tam sürüme kadar, o zaman bakarım çıkan modlara diye.
Kafama S*çayım!

Demek ki isteyince yapılabiliyormuş... Bu mod alır yürür artık :grin:
Beni en çok üzen bunu TW'ün yapmaması. İki üç tane bu işi yapan modder'a bırakmaları. Elbette bunu yapanların eline sağlık ancak, bu arkadaşlar yapabiliyorsa bunu, TW hayli hayli yapardı. Buna eminim...

Herkesin istediği aktivite sistemi de var. İleride bu aktivitelerle F basmak dışında etkileşim eklerlerse inanılmaz bir mod olur (Şu anda da öyle, yine de ileride çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Pk'ye benzetebilirler biraz.)

Beni en çok üzen bunu TW'ün yapmaması. İki üç tane bu işi yapan modder'a bırakmaları. Elbette bunu yapanların eline sağlık ancak, bu arkadaşlar yapabiliyorsa bunu, TW hayli hayli yapardı. Buna eminim...
Diyorum ya, isteyince her şey yapılır. Oyuncuların isteği belli, yapılabileceği de belli. Eee? daha ne olmasını bekliyorlar anlamıyorum. Hani böyle bir şey resmi olarak yapıldığında satışlar kat kat artacağına eminim.

Aman hocam TW yapmasın aman. Tövbe çek üç kere :grin: . Mod muhteşem görünüyor muhteşem. TW yapsın diye beklersek çoluk çocuğa karışırım onlarla girerim coop. Gerçekten harika gözüküyor 5-6 ay içinde stabil edilip ek içeriklerle süslense tadından yenmez.

Aman hocam TW yapmasın aman. Tövbe çek üç kere :grin: . Mod muhteşem görünüyor muhteşem. TW yapsın diye beklersek çoluk çocuğa karışırım onlarla girerim coop. Gerçekten harika gözüküyor 5-6 ay içinde stabil edilip ek içeriklerle süslense tadından yenmez.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Diğer Co-op modu yalan oldu herhalde :grin:
Mevcut co-op talebini karşılamak için birçok şeyi basitleştirip yapmışlar. Huh kötü mü olmuş, kesinlikle hayır. Yukarıda da bahsettiğim gibi herkesin istediği aktivite sistemi tam olarak düzgün çalışıyor olmasa da var. Diğer co-op moduysa M&B'in daha saf mekaniklerini tutacak gibi bir izlenim var. Ana hikaye ve görevler dışında her şey olacaktı benim bildiğim, bu daha çok haritalı Pk gibi. Yine de muhteşem, Tw'nin sıklıkla dile getirdiği "Yapılması mümkün değil" safsatasına tam olarak bir cevap. Eğer bir şeyi yapmak mümkün değilse basitleştirerek yapın? Sadece savaşlar olacağından falan bahsediliyordu, kim niye oynar ki o zaman? Valla kardeşim adamlar yapmış koymuş önümüze, biz de afiyetle oynayacağız. Bu kadar radikal olmak gerçekten oyuncuların istediği şey miydi? Mmorpg gibi yapıp birkaç saf mekanikler tutulsa bile oyuncular çılgına dönerdi ki görüldüğü üzere çılgına dönüyoruz.

Back
Top Bottom