Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

İndirime girdiğinden bu yana bir ay önce gelmiş sürüme iki tane "hot"fix geldi. 1.5.6'yı indirim bittikten hemen sonra yayımlarlarsa düşüncemden tamamen emin olacağım.
Dediğin gibi en son 7 gün önce bi hotfix gelmiş, sonuçta güncelleme geliyor. Çok yavaş geliyor orası ayrı bir acı gerçek.

Acaba içlerinden herhangi birisi tenezzül edip okuyor mu burayı xD
Hiç sanmıyorum, sorarsan oyunu geliştirmekle çok meşgulüz diceklerdir. Olabilirler de, pandemiden dolayı evden çalışmanın farkını tecrübe edince anladım , o yüzden bu aralar ben de çok yargılayamıyorum ama asıl üzücü olan pandemi önceside aynı hıza sahiplerdi :grin:

Last edited:
Tam sürüm tahmini ne zaman çıkar bir açıklama var mı?
Gelecek sürümün açıklamasını bile yapmıyorlarken, yapamıyorlarken, tam sürümü söyleyeceklerini pek sanmıyorum. Söyleseler bile kimse inanmaz herhalde artık onların sözüne.

Tam sürüm tahmini ne zaman çıkar bir açıklama var mı?
maxresdefault.jpg

Güncelleme bugün gelse iyiydi, yedekleyecektim kit ile birlikte bannerlordu. E 25ine de ne kaldı. Hotfix gerekecek, kritik bir sorun olacak belki.. 21:00 civarında gelir umarım beklenen güncelleme.

Güncelleme bugün gelse iyiydi, yedekleyecektim kit ile birlikte bannerlordu. E 25ine de ne kaldı. Hotfix gerekecek, kritik bir sorun olacak belki.. 21:00 civarında gelir umarım beklenen güncelleme.
Aga sen de şunu yapma ya, her gün bize umut veriyorsun. İçerden haber aldığını düşünüyorum umutla bekliyorum :grin: .

Yeni güncelleme gelirse bende atarım yeni bi save daha, güzelliğine bağlı tabii.

Geçen hafta güncellemeyi getirmeye çalışıyorlardı sanki sanırım bir dev ya da topluluk yetkilisi demişti. Bu hafta sonu da her yer yayıncı dolacak. Bannerlord bunu ıskalamaz bence. Vakit de azaldı bugün kış indirimiyle birlikte güncellemenin çıkması çok olası. Tahmin yürütüyorum sadece. Dışardayım ayrıca. Ama üşümüyorum sıkıntı yok.

Back
Top Bottom